Kolejna eksplozja fabryki broni

Opublikowano: 05.08.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 629

Coś za dużo zbiegów okoliczności, aby były to przypadki. Najpierw eksplozja materiałów wybuchowych w fabryce w Bułgarii, potem we Francji a teraz w Polsce. W krótkich okresach czasu. Wygląda to na świadome działanie w czasie, gdy Chiny i USA grożą sobie wojną i media mainsteramowe piszą o tym wprost. Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 06.08.2022 00:17

    To co sie dzieje w Polsce to juz nawet nie trzeba komentowac. Rzadza nami glupcy na nasz koszt.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.