Eksperyment szczepienny potrwa we Włoszech do 23.07.2024 r.

Opublikowano: 18.12.2021 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1632

Szczepionka dla dzieci zakończy fazę testów w 2024 roku. Tak w skrócie powiedział endokrynolog Giovanni Frajese w programie „L’aria che tira” emitowanym codziennie o godzinie 11:00 na włoskim kanale telewizji La7. Podczas swojego wystąpienia rozmawiał z podsekretarzem ds. zdrowia Pierpaolo Silerim i gospodarzem programu Myrtą Merlino.

https://www.youtube.com/watch?v=M2QBxL7OI2s

Dyskusja rozpoczęła się w momencie, gdy oceniano stosunek korzyści do ryzyka szczepionki u dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

Giovanni Frajese odpowiedział na pytanie prezenterki Myrty Merlino, która zapytała go, czy zaszczepiłby swoją córkę, mówiąc: „Nie, nie zaszczepiłem mojej córki, ani nie zamierzam jej zaszczepić”.

Na tę odpowiedź Merlino próbowała w nachalnie wypytać go o opinię na temat szczepionek: „Osobiste opinie na temat szczepionki nie liczą się. Tak jak nie liczy się zdanie Sileriego, czy kogokolwiek innego. Liczą się dane naukowe. Czy według ciebie, szczepionka dla [dzieci] w wieku od 5 do 11 lat jest eksperymentalna czy nie?”.

Na to pytanie podsekretarz zdrowia, Pierpaolo Sileri (kolega doktora Frajese) odpowiedział, że szczepionka nie jest eksperymentalna i że to kłamstwo. Frajese dodał, że „początek badania szczepionki rozpoczął się 24 marca 2021 r., a koniec badania przypada na 23 lipca 2024 r., czy chcesz mi wmówić, że to nie jest badanie? Proces kończy się w 2024 roku, czy to nie jest proces? Ludzie, uspokójcie się, skoro to jest badanie kliniczne, które kończy się w 2024 roku, to jest to badanie, niezależnie od definicji, jaką chcecie mu nadać. Podawanie fałszywej informacje [że to eksperyment] jest złe, ponieważ ludzie tracą wtedy zaufanie do informacji”.

W tym miejscu zacytujmy stronę PrzychodniaSynexus.pl, która zamieściła artykuł porównujący badania kliniczne z eksperymentami medycznymi: „każde badanie kliniczne jest eksperymentem medycznym. Natomiast nie każdy eksperyment medyczny będzie badaniem klinicznym, ponieważ nie zawsze celem badania jest sprawdzanie (…) właściwości produktu leczniczego oraz jego wpływu na organizm”.

Jaki z tego wniosek? Pierpaolo Sileri, jak każdy pandemiczny propagandzista, za wszelką cenę próbował wmówić słuchaczom kłamstwo, że badania kliniczne nie są eksperymentem medycznym.

Korekta tłumaczenia automatycznego i rozbudowa: Maurycy Hawranek
Źródło oryginalne: IlGiornaledItalia.it
Źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.