Ekspertka od satanizmu opętała biskupa?

Opublikowano: 15.09.2021 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2171

Hiszpański biskup Xavier Novell związał się z kobietą i postanowił opuścić stan duchowny. W ocenie jego diecezji został on opętany przez diabła i samą kobietę, która jest ekspertką od satanizmu i autorką powieści erotycznych.

Jak informuje hiszpański dziennik ABC, 52-letni biskup Xavier Novell zakochał się w 38-letniej psycholog, autorce satanistyczno-erotycznych powieści, Silvii Caballol i postanowił opuścić stan duchowny i związać się z wybranką.

Biskup to znany w Hiszpanii zagorzały przeciwnik homoseksualizmu i wszelkich form seksu, które nie prowadzą do prokreacji. Na terenie kraju promował terapie, mające leczyć homoseksualizm, jak twierdzi gazeta, sam poddał się takiej terapii z powodu posiadania w przeszłości inklinacji homoseksualnych. Od 2015 roku duchowny był także egzorcystą.

Według duchownych z diecezji Solsony w Katalonii biskup Novell został opętany przez diabła. Papież Franciszek miał dwukrotnie nalegać, aby biskup sam poddał się egzorcyzmom.

Póki co, jak piszą hiszpańskie media, wpływ kobiety na duchownego okazuje się jednak silniejszy. Sam Novell powiedział, że „zakochał się i chce to zrobić dobrze”. Obecnie biskup oczekuje na proces sekularyzacji.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 15.09.2021 18:33

    On walnięty, ona walnięta. Dogadają się, życzę im szczęścia i pomyślności
    xD

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.