Egipcjanie zbudują nową piramidę

Opublikowano: 21.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 792

W Egipcie już wkrótce rozpocznie się budowa nowego i wyjątkowo charakterystycznego miasta o nazwie Tutera. Zwane również niewidzialnym miastem w swoim centrum będzie posiadało obiekt wyjątkowy w skali świata. Będzie nim gigantyczna piramida, blisko 5 razy większa od piramidy Cheopsa. Futurystyczny obiekt wzorowany na jednej z najbardziej tajemniczych budowli starożytności, ma stanowić współczesną kosmiczną adaptację największych dokonań starożytnej cywilizacji Egiptu. Projekt miasta Tutera jest przedstawieniem współczesnego trendu intelektualnego reprezentowanego przez nową generację twórców i projektantów z całego świata z różnych dziedzin sztuki i architektury, który chce odtworzyć piękno i ducha starożytnego Egiptu w sposób zaadaptowany do teraźniejszości. Wielu jest zdania, że pod płaszczem dochodowego projektu biznesowego ukryty jest potężny projekt badawczy, którego celem jest zgłębienie dotychczas poznanych unikatowych cech piramid w Gizie. Część obserwatorów projektu idzie dalej i mówi, że najbardziej skryte i niedostępne dla opinii publicznej wyniki badań nad egipskimi piramidami dały wystarczające rezultaty aby odtworzyć właściwości rezonujące fal elektromagnetycznych. Z tego względu nowa piramida w niewidzialnym mieście ma być próbą odtworzenia pierwotnego przeznaczenia Egipskich Piramid jednak w znacznie większej skali.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 21.05.2022 18:24

    Jezeli beda chcieli zbudowac piramide z kamienia tak jak ta Heopsa, to juz mowie teraz ze nie uda im sie. I do tego 5x wieksza? Orginalna budowle stwozyli Egipcjanie, dzisiejsi mieszkanicy Egiptu to Arabi ktorzy swoj szczyt rozwoju maja juz za soba. Naukowcy juz dawno dowiedli ze nawet teraz nie mozna wybudowac kopi piramidy w Gize przy uzyciu najnowoczesniejszego sprzetu.

  2. Admin WM 21.05.2022 19:05

    Raczej z żelbetonu. Na wierną kopię bym nie liczył.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.