Ebola – sztuczny problem czy planowa depopulacja

Opublikowano: 17.10.2014 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 393

Do społeczności międzynarodowej zaczyna docierać, że gorączka krwotoczna nie jest już tylko problemem kilku krajów z Afryki zachodniej. Narasta światowa histeria, którą wspomagają pojawiające się informacje o przypadkach zarażenia personelu szpitalnego w Europie i w USA. Oczywiście pojawiły się też pierwsze teorie spiskowe na temat wirusa.

Doszło już do dwóch przypadków zarażenia wirusem Ebola na terytorium USA. Amerykańskie służby zdecydowały o utworzeniu grupy szybkiego reagowania medycznego. Znajdą się w nich specjalnie przeszkoleni lekarze, którzy będą mogli wspomagać szpitale, w których pojawią się pacjenci z objawami wirusa Ebola.

Naukowcy twierdzą, że wirus, który powoduje gorączkę krwotoczną, zaczął mutować. Teraz jest już ponad trzysta jego odmian. Specjaliści podejrzewają, że to mutacje przyczyniają się do szybkiego rozprzestrzeniania się choroby i uniemożliwiają powstanie uniwersalnej szczepionki.

Już teraz wiadomo, że zaraźliwy jest nie tylko kontakt z wydzielinami chorych, ale też z aerozolem zawierającym wirusa, na przykład po kaszleniu czy kichaniu. Ebola nie przenosi się jeszcze przez powietrze, ale fakt, że mutuje wskazuje na to, że może dojść również do tego.

Wiele osób zadaje sobie pytanie, czy Ebola, która pochłonęła już ponad 4000 ofiar, to realne zagrożenie dla całego świata czy też jest to wymysł mediów i koncernów farmaceutycznych, lub ewentualnie naszych rządów, które uwielbiają podtrzymywać poczucie strachu wśród społeczeństwa. Trudno w tej chwili wyrokować jak jest, ale wirus jest faktem i jest wyjątkowo zaraźliwy, a przeżywalność sięga najwyżej 10 procent. Wygląda zatem na to, że to nie są żarty.

WHO twierdzi, że chociaż teraz mamy około 8 tysięcy zarażonych, co nie wydaje się wielką liczbą, to istnieje realne ryzyko, że za pół roku, w niektórych krajach afrykańskich będziemy liczyć takie przypadki w milionach, a wtedy los niektórych afrykańskich krajów będzie bardzo niepewny. W tym kontekście zwraca się uwagę, że wirus Ebola może dokonać depopulacji ludności naszej planety, a zwłaszcza Afryki.

Jeśli patrzy się na to z tej perspektywy można założyć, ze obecna epidemia nie jest przypadkiem i być może nie powstałą spontanicznie, tylko ktoś to zaplanował. Wiadomo przecież, że wirus Ebola był testowany w laboratoriach medycznych jako ewentualna broń biologiczna, która mogłaby zostać wykorzystana w celach militarnych.

Do tej pory depopulacja była prowadzona innymi metodami, na przykład poprzez promocję homoseksualizmu, singlostwa, aborcji, eutanazji, czy też po prostu poprzez zatruwanie żywności substancjami chemicznymi powodującymi raka. Jednak jeśli rzeczywiście władcy świata postanowili wykorzystać do tego wirusa, możemy mieć wkrótce spore kłopoty.

Źródło: Zmiany na Ziemi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Rozbi
Użytkownik
Rozbi

Tak tak – grypa Hiszpanka również była wymysłem rządu Amerykańskiego który wysłał swoich zarażonych żołnierzy żeby zdepopulizować Europę..
Czasami jak czytam te teorie spiskowe to się nóż w kieszeni otwiera.

wiara milosc nadzieja
Użytkownik
wiara milosc nadzieja

http://swiat.newsweek.pl/jak-zwalczyc-wirusa-ebola-newsweek-pl,artykuly,349970,1.html : „Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w tym tygodniu ostrzegła, że epidemia nabiera niebezpiecznego tempa i możliwe, że na początku grudnia będzie 5-10 tys. nowych przypadków zarażenia tygodniowo. Do tej pory wirus zabił około 4,5 tys. osób.”

„Choćbym nawet chodził doliną cienia śmierci, zła się nie ulęknę, bo ty jesteś ze mną” – Król Dawid, psalm 23 UBG

MakSym
Użytkownik
MakSym

@Rozbi

Obudź się, masz jeszcze szansę…. :-)

Pierwszy z brzegu link, te fakty nie są jakoś specjalnie ukrywane – szczepienia, Instytut Rockefelera i epidemia „hiszpanki”:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/obecna_grypa_i,p1090031736

Hassasin
Użytkownik
Hassasin

Trochę z innej beczki ;) , najbardziej śmiertelne stanowisko w służbach amerykańskich to …biotechnolog, genetyk, wirusolog …. krótko mówiąc biolog. Wśród naukowców pracujących na rzecz onych służb, śmiertelność jest na najwyższym z możliwych poziomów….tak w skrócie, to ,,wymiana kadr,, następuje co projekt.

…………………………..
Pierwszą ,,oficjalną,, ofiarą projektu MK-ultra ( zabawy z LSD, deprawacja sensoryczna itp) był agent CIA, …wirusolog.

razowy40i4
Użytkownik
razowy40i4

‘’Do tej pory depopulacja była prowadzona innymi metodami, na przykład poprzez promocję homoseksualizmu, singlostwa, aborcji, eutanazji,…..’’

No tak umożliwienie garstce nieuleczalnie chorych opuszczenia ciała w spokoju zamiast zdychania w cierpieniu to z pewnością żydowski spisek …

I co u licha ma znaczyć promocja homoseksualizmu ?
Można promować co najwyżej tolerancje wobec gejów
żadna kampania promocyjna reklama w radio czy tęczowa ulotka nie przekona nikogo do zmiany orientacji seksualnej
Nawet gdyby cieplaki miały własne miejsca parkingowe zniżki na przejazd koleją a pierwszy raz dawali za darmo raczej by cheteryków nie przekabacili ;)

Swoją drogą całkowita depopulacja pasożytów wyszłaby planecie na zdrowie …

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Hodowanie zarazy w probówkach to fakt. Faktem jest również hodowla zarazy w trumnach.

MichalR
Użytkownik
MichalR

Czytając artykuł można odnieść wrażenie, że do tej pory ebola była jedna ale ostatnio zaczęła mutować i już jest jej 300 różnych mutacji…

Wirusy mutują ciągle, a ebola akurat nie zmienia się prawie wcale. Nie ma możliwości, żeby ebola dokonała swojego skoku ewolucyjnego i nagle niczym grypa nauczyła się jak przetrwać w atmosferze. Jeśli tylko nikt jej w tym nie pomoże, to możemy spać spokojnie.

Prędzej możemy się obawiać powtórki z rozrywki i tego że ponownie jakiś wirus grypy zacznie szaleć i „głupio” zacznie zabijać swoich nosicieli zamiast cieszyć się z tego że nosiciel go rozprzestrzenia.

Co do depopulacji – depopulacji dopatrywałbym się raczej w państwowych zakładach ubezpieczeń emerytalnych, które powodują brak POTRZEBY posiadania dzieci. Dopiero dalej pojawia się problem państwowej służby zdrowia, czy powszechnej edukacji seksualnej. Twory takie jak postępowe ruchy pchania w co popadnie z depopulacją mają niewiele wspólnego, co najwyżej depczą w popkulturze konserwatywne wartości takie jak wiara, rodzina czy naród.