Dziwne dźwięki ponownie obejmują cały świat

Opublikowano: 07.04.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 227

Ostatnie dni były pełne nie tylko koronawirusowego szaleństwa, ale i innych mniej dostrzegalnych zjawisk. Okazuje się bowiem, że w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin od siebie, kilkukrotnie doszło do rejestracji zapominanego już powoli fenomenu dziwnych dźwięków.

Już od początku tego miesiąca, w okolicach godziny 4:30 rano, dziwne dźwięki były słyszalne na terenie Dubaju. Nagranie z fragmentu tego zajścia zostało udostępnione w sieci na platformie „YouTube”. Niestety osoba, która je opublikowała nie podzieliła się innymi szczegółami zajścia poza tym, że odgłosy zdawały się dochodzić z nieba.

Już następnego dnia, filmy z podobnych zdarzeń zaczęły być publikowane przez mieszkańców Słowacji. Podobnie jak w przypadku Dubaju, dźwięki były słyszane w godzinach porannych, w okolicach godziny 6:00 rano. Obydwa zdarzenia brzmią dość podobnie choć zjawisko ze Słowacji, jest zdecydowanie lepiej udokumentowane

https://www.youtube.com/watch?v=wyw1VelobXY

Już następnego dnia, dziwny dźwięk innego typu był słyszalny w mieście Satu Mare w Rumunii. Brzmiał on bardziej jak tarcie metalu o metal co różniło się od poprzednich incydentów i stanowi osobny rodzaj dziwnych dźwięków. Ostatnie z wydarzeń tego typu miało miejsce 4 kwietnia w amerykańskim mieście Belton w stanie Missouri. Mimo iż dźwięk nie został uwieczniony na nagraniu na jego temat. Wypowiadająca się w filmie kobieta opowiedziała jednak o okolicznościach w jakich słyszała dziwne odgłosy przypominające wystrzały.

Bardzo dawno nie doszło do tego, aby dziwne dźwięki były słyszane tak często w tak niewielkim interwale czasowym. Większość internautów sugeruje, że najpewniej są to naturalne zjawiska, którym niektórzy, zupełnie niepotrzebnie, przypisują nadnaturalne właściwości. Są też i tacy, którzy przypisują je biblijnym trąbom apokalipsy. Biorąc na wzgląd trwającą obecnie epidemię oznaczałoby to nadejście biblijnej zarazy, choć taka interpretacja wydaje się być mocno na wyrost.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,75 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o