Dziwne dźwięki ponownie obejmują cały świat

Opublikowano: 07.04.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1875

Ostatnie dni były pełne nie tylko koronawirusowego szaleństwa, ale i innych mniej dostrzegalnych zjawisk. Okazuje się bowiem, że w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin od siebie, kilkukrotnie doszło do rejestracji zapominanego już powoli fenomenu dziwnych dźwięków.

Już od początku tego miesiąca, w okolicach godziny 4:30 rano, dziwne dźwięki były słyszalne na terenie Dubaju. Nagranie z fragmentu tego zajścia zostało udostępnione w sieci na platformie „YouTube”. Niestety osoba, która je opublikowała nie podzieliła się innymi szczegółami zajścia poza tym, że odgłosy zdawały się dochodzić z nieba.

Już następnego dnia, filmy z podobnych zdarzeń zaczęły być publikowane przez mieszkańców Słowacji. Podobnie jak w przypadku Dubaju, dźwięki były słyszane w godzinach porannych, w okolicach godziny 6:00 rano. Obydwa zdarzenia brzmią dość podobnie choć zjawisko ze Słowacji, jest zdecydowanie lepiej udokumentowane

Już następnego dnia, dziwny dźwięk innego typu był słyszalny w mieście Satu Mare w Rumunii. Brzmiał on bardziej jak tarcie metalu o metal co różniło się od poprzednich incydentów i stanowi osobny rodzaj dziwnych dźwięków. Ostatnie z wydarzeń tego typu miało miejsce 4 kwietnia w amerykańskim mieście Belton w stanie Missouri. Mimo iż dźwięk nie został uwieczniony na nagraniu na jego temat. Wypowiadająca się w filmie kobieta opowiedziała jednak o okolicznościach w jakich słyszała dziwne odgłosy przypominające wystrzały.

Bardzo dawno nie doszło do tego, aby dziwne dźwięki były słyszane tak często w tak niewielkim interwale czasowym. Większość internautów sugeruje, że najpewniej są to naturalne zjawiska, którym niektórzy, zupełnie niepotrzebnie, przypisują nadnaturalne właściwości. Są też i tacy, którzy przypisują je biblijnym trąbom apokalipsy. Biorąc na wzgląd trwającą obecnie epidemię oznaczałoby to nadejście biblijnej zarazy, choć taka interpretacja wydaje się być mocno na wyrost.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,75 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o