Dziwne dźwięki i wibracje niepokoją mieszkańców Indii

Opublikowano: 06.11.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1429

Dziwne dźwięki, którym towarzyszą pomruki i wibracje wydobywające się z ziemi, niepokoją mieszkańców Indii od początku zeszłego miesiąca. Rejestracje tych odgłosów, zostały zgłoszone przez setki osób, ale nikt nie jest w stanie wyjaśnić ich pochodzenia.

Wiadomo jedynie tyle, że głośne dźwięki dochodzą spod ziemi, a tuż po nich, pojawiają się wibracje bądź łagodne wstrząsy trwające od pięciu do sześciu sekund. Ponieważ zjawisko pojawia się co 2-3 dni, wiele domów zostało już uszkodzonych. Ludzie zaczynają nawet spać na zewnątrz, w obawie przed poważnym wstrząsem.

Jednym z podejrzanych o te odgłosy jest elektrownia Kudgi NTPC i pobliski zbiornik Almatti. W zakładzie wykopuje się obecnie duży dół, który rzeczywiście może prowadzić do wstrząsów i wibracji. Jest to jedynie jedna z wersji, a jak na razie, źródło podziemnego hałasu, oficjalnie pozostaje niewyjaśnione.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o