Przypadki detektywa Rutkowskiego

Opublikowano: 06.03.2018 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1060

“Czy jest Pan męską prostytutką i obciąga laskę w Hamburgu?” – takimi słowami popisał się pan Rutkowski podczas pytania o sprawę porwania, w którą rzekomo był zamieszany.

Rozmowa z detektywem Krzysztofem Rutkowskim. Problemy z Masą, ogładą, czy też wpadki i porwanie przez UFO, o tym rozmawiano mimo wielu wpadek komunikacyjnych, zakończonych niespodziewaną ucieczką.

Zdjęcie: Wikimedia.org (CC BY-SA 3.0)
Źródło: Empary.Town, YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.