Dziwna humanoidalna sylwetka unosiła się nad Glasgow

Opublikowano: 15.11.2021 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1758

Dziwny lewitujący humanoid ukazał się na niebie nad Maryhill w Glasgow w Szkocji. Nagranie z przelotu tajemniczej kreatury, jest obecnie dostępne w serwisie „YouTube”.

Dziwny obiekt szybował nad miastem Glasgow. Obiekt, leciał z północnego zachodu na południowy zachód i po zaledwie kilkudziesięciu sekundach zniknął z oczu obserwatorów.

Trudno ocenić, czym mógł być ten humanoid. Na pewno nie był to lampion ani balon meteorologiczny. Być może był to dron z doczepioną instalacją. O tym, co widzicie na powyższym nagraniu, zadecydujcie jednak na własną rękę.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.