Dzisiejsza tragedia Polaków i Słowian

Opublikowano: 21.05.2016 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 408

Artykuł włoskiego eksperta wojskowego Manlio Dinucci wyjaśnia autentyczny cel i niebezpieczeństwa związane z instalacją nowego „systemu obrony przeciwrakietowej” NATO w Polsce i Rumunii[1]. Autor opiera się przy tym na publicznych informacjach jego amerykańskiego producenta Lockheed Martin’a[2]. System startowy Mark 4 przystosowany jest do wystrzeliwania zarówno „anyrakiet”, jak i (ofensywnych) rakiet. W tej sytuacji wystrzelone z pomorskiej bazy NATO rakiety typu „Tomahawk cruise missile”[3] dosięgną bez trudności główne rosyjskie centra. Ponieważ rakiety tego typu lecą tuż na ziemią, nie ma możliwości ich przechwycenia.

W jednym z programów rosyjskiej telewizji, występujący w nim specjalista wojskowy, podkreślił że polska instalacja NATO jest dla Rosji „sprawą życia i śmierci” i na takim właśnie poziomie rozważane będą decyzje dotyczące jej unicestwienia.

Nie ulega wątpliwości, że prące do III wojny światowej państwa NATO (czytaj USA) zmuszą (sprowokują) Rosję do działania. Tak więc, podobnie jak II wojna, III wojna rozpocznie się na polskim Pomorzu. Wybuch tej pierwszej ściągnął na Polskę i świat ogromne nieszczęścia. III będzie znacznie bardziej katastrofalna, a dla Polski i Polaków oznaczać będzie zapewne ostateczne unicestwienie.

Być może taka jest wola Opatrzności, tym bardziej że koncepcja Polski lansowana przez „narodowe elity” wyczerpała się już dawno. Na podobieństwo „bratniej” Ukrainy, III RP przypomina bezgłowego (pozbawionego autentycznych elit) pajaca, za sznurki którego pociągają wszyscy mający swe interesy w tym regionie. Społeczeństwo polskie zdolne jest jedynie do wymiany jednego garnituru agenturalnych przywódców na drugi. Truizmem jest stwierdzenie, że tak funkcjonująca III RP (znów na podobieństwo Ukrainy) musi ściągać na siebie ogrom nieszczęść, a na dodatek stanowi poważne zagrożenie dla całego regionu.

Postnarodowe społeczeństwo III RP charakteryzuje się jedną cechą wspólną z poprzednimi pokoleniami; a mianowicie pozbawioną wzajemności miłością do Zachodu. Jej obywatele gotowi są dosłownie na wszystko, aby tylko zostać zaliczonym do „Zachodu”. Również tą właściwością podobni są do Ukraińców i innych społeczeństw czwartej kategorii.

Polacy nie są w stanie pojąć, że dla Zachodu, byliśmy zawsze i pozostaniemy, tym co dziś określają mianem „lesser people” (podludźmi). Cała tysiącletnia historia Polski ukazuje to dobitnie. Zachód wykorzystywał każdy pretekst i okazję by niszczyć i podbijać nasze terytoria. Dopiero w 1410 roku (pół milenium od chrztu Polski) udało się mocarstwowej Rzeczpospolitej powstrzymać „chrystianizacyjne” zachodnie zapędy. I to nie na długo. Polacy nie są w stanie pojąć prostej sprawy, że Zachód kieruje się jedną tylko zasadą – swym interesem. Wbrew hałaśliwej propagandzie, jakiekolwiek zasady moralne są mu całkowicie obce. Demonstrował to nieprzerwanie na przestrzeni milenium i demonstruje to dziś. Jedyne co się zmieniło to „zestaw wartości” w imię których niszczy i eksploatuje on innych.

Absurdalne uwielbienie Zachodu przez Polaków równoważone jest nienawiścią i pogardą do swych naturalnych braci – Słowian. Również w tej cesze identyfikować ich można z Ukraińcami. Oczywiście nie wszyscy Polacy odpowiadają powyższej charakterystyce. Jednak jest ich wystarczająca liczba do pchania Ojczyzny ku zagładzie.

Tragiczny koniec jest nieunikniony, jeśli mieszkańcy III RP nie przestaną kierować się powyżej przedstawionym paradygmatem i nie otrząsną z siebie wszawej agentury odgrywającej rolę „narodowych elit”.

Autorstwo: Ignacy Nowopolski
Źródło: NEon24.pl

PRZYPISY

[1] http://www.voltairenet.org/article191787.html

[2] https://en.wikipedia.org/wiki/Lockheed_Martin

[3] https://en.wikipedia.org/wiki/Tomahawk_(missile)


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. robi1906 22.05.2016 11:33

  Podzielam zdanie autora.

  Stary
  Polaków (a to podzielam po gen.Berlingu i A.Siwakowi), mordowali żydzi.
  Moim zdaniem potwierdzeniem tego jest Katyń i Powstanie Warszawskie.
  Obie te tragedie były na rękę żydom a nie Stalinowi.
  Później “czapa” dla płk.Ostromęckiego z NSZ-u, który chciał się dogadać z nową władzą a tę czapę dostał już w 45’tym.
  I w sumie koronny dowód, czyn na który nie można już zwalić na Stalina,
  to aresztowanie Wyszyńskiego (nie będę wymieniał jego tytułów, bo jestem Słowianinem i nie uznaję żydowskich bożków).
  Były jeszcze wiele innych zdarzeń które świadczą o jednym,
  to żydzi chcieli unicestwienia Polaków,Rosjan,Węgrów.
  Takim przykładem mogą być Węgry, gdzie zbrodnie żydowskie gasili krwawo Rosjanie, można powiedzieć chichot historii.
  Gruzin który wysługiwał się żydami (jak chcesz to możesz sobie sprawdzić jak Stalin pomógł stworzyć Izrael, a co za tym idzie pozwala inaczej patrzeć na Andersa który dostarczył bojowców żydowskich do projektowanego państwa, przecież jemu zbiegło 1/3 wojska!), w każdym powojennym kraju socjalistycznym rządzili żydzi!, to jest fakt.

  Jeśli chcesz komuś stawiać zarzut likwidacji polskiej inteligencji i w ogóle Polaków to stawiaj to żydom i Niemcom a nie Rosjanom.

  A tym wszystkim którzy powtarzają żydowski bełkot jak to Ruskie są be,
  że Stalin wymordował więcej Polaków niż Niemiec, oto rozkaz Hitlera przed “Wrześniem”.
  cytat
  “wydałem rozkaz zabijania bez litości i bez miłosierdzia mężczyzn, kobiet i dzieci polskiej mowy i polskiego pochodzenia. Tylko w ten sposób zdobędziemy potrzebną nam przestrzeń życiową, Polska będzie wyludniona i zasiedlona Niemcami”.

 2. Piechota 22.05.2016 14:20

  Dlaczego większość ogranicza się albo do krytyki zachodu albo wschodu? Trudna prawda jest taka, (a ci, wielcy Polacy, którzy to rozumieli już dawno nie żyją) że i zachód i wschód jest naszym śmiertelnym wrogiem – powinni tego uczyć już w przedszkolach! Od upadku Polski Ludowej, jesteśmy świadkami powolnego, wyrafinowanego wielopłaszczyznowego rozbioru Polski. Jedyną dobrą polityką dla zachowania Rzeczpospolitej byłby jakiś rodzaj twardego izolacjonizmu z systemem monarchiczno-demokratycznym czy coś podobnego. Najgorsze jest to, że wygląda na to, że w ogóle nie uczymy się na historii. Historia cały czas się powtarza, tylko rozwijają się technologie, więc również udoskonalają się metody propagandy i metody zabijania.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.