Dziś była poważna awaria serwera w firmie hostingowej

Opublikowano: 26.01.2024 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 2216

Dzisiaj od godziny 3:05 padł serwer. Po zgłoszeniu awarii o 7:10 firma hostingowa rozwiązała problem o 13:30. W czasie awarii mogła Wam się wczytywać archiwalna kopia strony zapisana w Archive.org (lepsze to niż nic).

Zanim złożyłem zgłoszenie, próbowałem sam naprawić sytuację, restartując serwer, przywracając kopię serwera sprzed awarii itp. Ale działania te nie przyniosły żadnego efektu.

Okazało się, że błąd nie leży po stronie skryptów na naszym serwerze, lecz w firmie serwerowej, gdzie doszło do poważnej awarii.

Obecnie sytuacja jest opanowana, ale nowości na naszym portalu są dzisiaj dodane w pośpiechu i bez większej selekcji.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stanlley 26.01.2024 15:20

    Hmmmm a już myślałem że kolejny atak… może tym razem to przypadek…

  2. rici 26.01.2024 16:30

    Ja to obserwuje juz ktorys raz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.