Dziewczyny za nim szaleją

Opublikowano: 03.10.2010 | Kategorie: Seks i płeć

Liczba wyświetleń: 956

Nie pracuje. Ma 25 lat i dziesięcioro dzieci (W międzyczasie okazało się, że Keith Macdonald ma o 5 dzieci więcej, w sumie ma 15 dzieci z 14 kobietami – przypis WM). Każde z inną kobietą.

Najstarsza córka ma 10 lat. Każde kolejne dziecko rodziło się praktycznie co roku. Nie wszystkie widział, bo nie z wszystkimi kobietami utrzymuje kontakt. Współżyć zaczął w wieku 10 lat. Nigdy nie używał prezerwatyw. Nie jest zatrudniony i zatrudnienia, póki co, nie szuka. Taki kandydat na męża powinien skutecznie odstraszać kobiety? Nic bardziej mylnego. Sława Keitha Macdonalda rośnie wraz z jego dziećmi. Oto, co mówi jego najnowsza dziewczyna, w ciąży oczywiście: „Ojej, pewnie, że narozrabiał, ale młody był. Każdy zasługuje na drugą szansę. Ode mnie właśnie ją dostał”. Dla ścisłości, otrzymał ją też od państwa, które co tydzień wypłaca mu 44 funty zasiłku. Nowa dziewczyna jest kosmetyczką, mieszka w Newcastle. Wspólnie remontują trzypokojowe councilowe mieszkanie.

Co ma w sobie, prócz ruchliwych plemników, ten młody człowiek, że dziewczyny za nim szaleją?

Panowie, on wie gdzie i jak je poderwać. To podstawa. Chudy, blady, wysoki i bez kasy mężczyzna, którego rano budzi puszka piwa, miał w swoim życiu ponad 40 kobiet. Większość poznał na przystanku autobusowym lub stacji. – Bardzo łatwo jest znaleźć dziewczynę w ten sposób – twierdzi ojciec dziesięciorga dzieci. Trudno polemizować. Wie o czym mówi i ma na to żywe dowody. Bezrobotny Macdonald nie podał dokąd dokładnie jeździł tymi autobusami i czy może tylko wystawał na przystankach z puszką. Mniejsza o to, ważne, że skutecznie. Droga do serca najwyraźniej wiedzie przez przystanek.

Kim były kobiety jego krótkiego, ale burzliwego życia? Pierwszy raz został ojcem w wieku 15 lat. Ówczesna dziewczyna urodziła mu córkę, Jamie Leah. Młodzieńcza miłość nie przetrwała. Michelle Purvis ma dziś 32 lata, 10-letnie dziecko i swoje życie. Kiedy po narodzinach małej zerwali ze sobą, poznał Charlotte Anderson. Pamiątką dla niej jest 8-letnia córka Kady. Będąc nastolatkiem, trudno wytrzymać w związku z jedną kobietą. Dlatego 15-letnia Jordan Banks przyszła z pomocą i dla odmiany dała mu syna, pierwszego. Podobnie jak June Garrick, następna miłość. Chłopcy urodzili się w odstępie miesiąca.

Był rok 2003 i czworo dzieci na świecie. – Dosyć! – powiedział Keith i dopiero w 2006 roku znów się zakochał. Tym razem w 17-letniej Stephanie Jubb, poznanej, a jakże, na przystanku. Musieli być ze sobą szczęśliwi, skoro szybko zdecydowali się na dziecko. Matt jest dziś 4-letnim chłopcem bez ojca, bo tata bardzo szybko poznał Stacey Barker. 22-latka powiła mu córkę Emily. To nie był poważny związek, przelotny romans, nic stałego, dlatego nadal miał prawo szukać swojej drugiej połowy. Okazała się nią Bec Wright, która teraz samotnie wychowuje ich syna Clio. Do ośmiu razy sztuka, więc niezrażony porażkami mężczyzna, szukał dalej. Zaręczył się nawet z Claire Bryant po tym, jak urodziła mu jego ósme dziecko. Jednak pech nie opuszczał chłopaka, więc i ta miłość nie przetrwała próby czasu. Los postanowił go oszczędzić i postawił mu na drodze 19-letnią Sarah Amstrong. Nastolatka szybko zaszła w ciążę bliźniaczą, ale jedno z dzieci poroniła. Tego było już za dużo jak na jedną osobę. Keith Macdonald zapytany o Sarah nerwowo odpowiada: „Nie znam żadnej Sarah. Nie jest nawet moją dziewczyną. Odczepcie się ode mnie, ja mam dziewczynę”.

Keith ma rację, to jest stara sprawa, sprzed kilku miesięcy. On jest teraz z Danielle Little, urządzają razem mieszkanie, chcą się pobrać. Niedługo będą mieli dziecko. Facet trzyma się dzielnie, nie poddaje. Żeby tylko byłe dziewczyny i dzieci dały mu spokój.

Opracowanie: Sylwia Milan
Na podstawie: Daily Mail
Źródło: eLondyn


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. mgmg 03.10.2010 11:57

    Do “Przyjaciółki” z tym a nie…..

  2. Trinollan 03.10.2010 13:26

    Dobrze jest słyszeć, że najpłodniejsza jest elita intelektualna społeczeństwa opływająca w dobrobyt.

  3. LeeFu 04.10.2010 17:44

    Ja tam nie zazdroszcze..Angielki sa tak brzydkie i kiepskie (wiekszosc). Samo lapanie w ten sposob psuje jeszcze i tak kiepska statystyke bo jaka ladna cizia da sie zlapac na przystanku przez kolesia bez kabony?. Niech pokaza ich fotki bo moim zdaniem *(a mieszkam na wyspach 6 lat) to kolekcja tych zdjec nie roznila by sie masa od lawicy Orek ;p Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.