Dziewczynka z zespołem Downa nie spaliła Koranu

Opublikowano: 03.09.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 4

W Pakistanie za fałszowanie dowodów został aresztowany imam Hafiz Mohammed Khalid Chishti. Jest on oskarżany o wyrwanie stron z Koranu i podłożenie ich do worka na śmieci chrześcijańskiej dziewczyny Rimszy Masih – donosi agencja Reutera. Powodem do aresztowania były zeznania pomocnika imama i kolejnych dwóch świadków. Potwierdzili oni, że podłożył on strony z Koranu do torby dziewczynki.

Rimsza Masih została aresztowana 17 sierpnia pod zarzutem bluźnierstwa. Początkowo doniesienia o tym, w jaki sposób zbezcześciła ona Koran, różniły się. Później poinformowano, że w jej torbie znaleziono podpalone papiery, popiół i strony z Koranu.

Po aresztowaniu Rimszy wielu chrześcijan mieszkających w pobliżu, opuściło swoje domy w obawie przed zemstą muzułmanów.

Dziewczynka wciąż przebywa w areszcie. Areszt wydłużono o kolejne 2 tygodnie.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
wiara milosc nadzieja
Użytkownik
wiara milosc nadzieja

(Komentarz usunięty – punkt 4 – agitacja religijna i punkt 8 – wklejki. Dobra rada: przypomnij sobie wcześniejsze ostrzeżenia i twoją obietnicę, że już nie będziesz przesadzać z zawalaniem WM cytatami z Biblii – admin)