Dziewczynka z zespołem Downa nie spaliła Koranu

Opublikowano: 03.09.2012 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 303

W Pakistanie za fałszowanie dowodów został aresztowany imam Hafiz Mohammed Khalid Chishti. Jest on oskarżany o wyrwanie stron z Koranu i podłożenie ich do worka na śmieci chrześcijańskiej dziewczyny Rimszy Masih – donosi agencja Reutera. Powodem do aresztowania były zeznania pomocnika imama i kolejnych dwóch świadków. Potwierdzili oni, że podłożył on strony z Koranu do torby dziewczynki.

Rimsza Masih została aresztowana 17 sierpnia pod zarzutem bluźnierstwa. Początkowo doniesienia o tym, w jaki sposób zbezcześciła ona Koran, różniły się. Później poinformowano, że w jej torbie znaleziono podpalone papiery, popiół i strony z Koranu.

Po aresztowaniu Rimszy wielu chrześcijan mieszkających w pobliżu, opuściło swoje domy w obawie przed zemstą muzułmanów.

Dziewczynka wciąż przebywa w areszcie. Areszt wydłużono o kolejne 2 tygodnie.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
wiara milosc nadzieja
Użytkownik
wiara milosc nadzieja

(Komentarz usunięty – punkt 4 – agitacja religijna i punkt 8 – wklejki. Dobra rada: przypomnij sobie wcześniejsze ostrzeżenia i twoją obietnicę, że już nie będziesz przesadzać z zawalaniem WM cytatami z Biblii – admin)