Dziewczynka w klatce podczas parady LGBT w Berlinie

Opublikowano: 05.08.2022 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2076

Na ostatniej paradzie mniejszości seksualnych w Berlinie, w okolicy Nollendorfplatz, odbyła się impreza dla fetyszystów. Dwóch mężczyzn przebranych za psy przewoziło małe dziecko w klatce. Reakcja ludzi? Nagrywali to sobie smartfonami. Przechodzili obok, jakby nic takiego się nie działo.

Z kolei na jednej z największych w Europie Parad Równości w Kolonii byli obecni członkowie niemieckiej grupy propedofilskiej. Grupa Krumme-13 używa akronimu LGBTIQ+P i domaga się oficjalnego włączenia pedofilów do ruchu LGBT. Promotorzy legalizacji pedofilii, którzy byli obecni na paradzie, nie zgłosili, że byli fizycznie lub słownie atakowani za promowanie swoich poglądów.

Podczas tej samej parady w Kolonii grupa kobiet została zaatakowana przez transaktywistów i nazwana TERF za sugerowanie, że mężczyźni nie mogą identyfikować się jako lesbijki. TERF (spotykana również pisownia terf) to skrótowiec anglojęzycznego zwrotu trans-exclusionary radical feminism (radykalny feminizm wykluczający osoby trans). Osoby określane jako TERF-y zazwyczaj uznają ten termin za obelgę.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Twitter.com, Reduxx
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. bboyprezes 05.08.2022 13:17

    po “radykalnym feminiźmie” czekamy z niecierpliwością na “anty detransidentyfikację rasową wykluczającą identyfikujących się jako człowiek”

  2. agama 05.08.2022 13:40

    (Naruszenie regulaminu punkt 5b. Admin WM)

  3. kufel10 06.08.2022 14:38

    (Naruszenie regulaminu punkt 5b. Admin WM)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.