Dziesięć prognoz „wariantowych” firmy Omicron

Opublikowano: 07.12.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1968

Medialna histeria „wariantu” Omicron to opowieść o czystej fantazji. To nic innego jak psychologiczna operacja terrorystyczna w stylu Orwella „1984”, zaprojektowana by utrzymać narody świata w zniewoleniu i posłuszeństwie, podczas gdy rządy terrorystyczne realizują swoje programy globalnego wyludnienia/ludobójstwa. Zły geniusz tej narracji polega na tym, że nie wymaga ona dowodu.

Biorąc pod uwagę, że nikt tak naprawdę nie widział „wariantu” – i ponieważ nie ma izolowanych próbek wirusa „Omicrona” nigdzie na świecie, w celu potwierdzenia testów laboratoryjnych – skoordynowana kampania histerii medialnej po prostu wszczepia widmo do ludzkiej świadomości, któremu towarzyszy skrajny strach. Do tej pory u nikogo w Ameryce nie zdiagnozowano wariantu i nikt nie zmarł z tego powodu w żadnej części planety (oryginalny tekst opublikowano 27.11.2021 r. – przyp. tłum.). Jednak dzięki masowej propagandzie medialnej połowa Ameryki szaleje z powodu czegoś, co prawdopodobnie w ogóle nie istnieje.

Jednak mediom udało się zaprogramować populację tak, aby straciła rozum, po prostu wymieniając słowo „mutacje”. Chociaż przypadkowe mutacje w materiale genetycznym pojawiają się dosłownie miliony razy dziennie w ciele każdego człowieka, według trąbiących mediów nagle „mutacje” są najbardziej przerażającą rzeczą, jaką można sobie wyobrazić.

W ciągu ostatnich dwóch lat globaliści potwierdzili, że STRACH, a nie „nauka”, jest ich ostatecznym mechanizmem kontroli nad ludzkością.

Pamiętacie kiedy w 2020 roku powiedziano nam, że jeśli tylko 60-70% kraju zgodzi się na dwie szczepienia, wszystko wróci do normy i COVID-19 zniknie? Od początku było to wyrachowane kłamstwo . Kłamstwo obiecywało wolność, jeśli ludzie po prostu się dostosują wraz z niekończącym się posłuszeństwem wobec narzucanych przez rząd szczepionek. To, co 2020 i 2021 już wyczerpująco potwierdziły, to to, że strach jest ich ostateczną bronią przeciwko ludzkości.

Wykorzystując skoordynowany strach, udało im się przekonać około połowy światowej populacji do wstrzyknięcia śmiertelnych dawek terapii genowej z białkami kolczastymi, które z czasem ich zabiją. O wszystkie te zgony można będzie obwiniać coś innego – na przykład raka – zapobiegając w ten sposób obwinianiu odpowiedzialnością za szczepionki. Swoją drogą, dlaczego liczba martwych urodzeń wzrosła już 29-krotnie? Jak pisze Steve Kirsch na Substack.com: „W Waterloo w prowincji Ontario liczba martwych urodzeń wzrosła 29-krotnie, co rozpoczęło się po uruchomieniu programu szczepień. Wszystkie matki, które urodziły martwe dzieci, zostały zaszczepione… Tak, to poważna sprawa. Ale nikt nie słucha. Ryzyko zawału serca może wzrosnąć 1000 razy po szczepieniu i nie miałoby to znaczenia. Nikt nie słucha”.

Psycholodzy bardzo dobrze wiedzą, że kiedy strach łączy się z przeciążeniem sensorycznym (tj. za dużo wiadomości, za dużo plotek, sprzecznych doniesień itp.), ludzie są naturalnie skłonni zwracać się do wszystkiego, co przypomina autorytet. Ich racjonalny umysł jest całkowicie zamknięty i nie mogą już angażować się w krytyczne myślenie. Kiedy już są wystarczająco zgnieceni w nieustannym strachu, rządy całego świata sprowadzają ich do ośrodków szczepień na ich posłuszne zastrzyki wyludniające. Z kartką wyrwaną z eksperymentu więziennego w Stanford, zamieniają także posłusznych odbiorców szczepionek w „strażników więziennych” (egzekutorów), którzy domagają się, aby wszystkim innym wstrzyknięto tę samą miksturę, w przeciwnym razie… To dlatego tak wiele zaszczepionych osób zmieniło się w szaleńców próbujących przymusić innych do śmiertelnych zastrzyków (i, być może, priony szczepionkowe zjadają też ich mózgi, powodując agresywne zmiany osobowości).

Dziesięć prognoz dotyczących tego, w jaki sposób histeria „wariantu Omicrona” zostanie wykorzystana przez rządy terrorystyczne do przyspieszenia ich zbrodniczego ludobójstwa przeciwko ludzkości. W ostatnich miesiącach publicznie przewidziałem wydanie nowej i przerażającej narracji o broni biologicznej. Skoordynowany mikronizm mediów był łatwy do przewidzenia i wielu z nas, za pośrednictwem niezależnych mediów, dokładnie to przewidziało. Ale co zrobią dalej? Jest to również bardzo łatwe do przewidzenia, ponieważ wszystko pochodzi z tej samej instrukcji COVID-19. Histeria „Omicrona” będzie agresywnie popychana i wykorzystywana w każdy możliwy sposób do osiągnięcia totalitarnej kontroli nad masami, które następnie zostaną ustawione w szeregu i zabrane do obozów śmierci w celu skutecznej eksterminacji.

Oto moje dziesięć prognoz dla Omicron i 2022…

Przepowiednia nr 1: Histeria wariantu Omicron zostanie wykorzystana do wyczyszczenia paszportów szczepionkowych wszystkich, zmuszając ludzi do przejścia przez całą nową rundę szczepionek dla tego nowego wariantu. Ci, którzy są na tyle głupi, by przypodobać się szczepionkom wariantem „Omicron”, zarejestrują się na niekończącą się serię zastrzyków z broni biologicznej z wzbogaconymi białkami, które w końcu ich zabiją.

Przepowiednia nr 2: Histeria Omikroniczna zostanie wykorzystana do uzasadnienia agresywnych obowiązków szczepień , domagając się, aby ta „nowa sytuacja nadzwyczajna” zapanowała nad wszystkimi prawami człowieka, wolnością medyczną i autonomią organizmu.

Przepowiednia nr 3: Chociaż wariant Omicron do tej pory znaleziono tylko u w pełni zaszczepionych ludzi, kłamliwe media korporacyjne będą obwiniać nieszczepionych za jego pochodzenie .

Przepowiednia nr 4: Wariant Omicron zostanie wykorzystany jako historia przykrywkowa przez media korporacyjne, aby spróbować wyjaśnić wszystkie zgony z powodu wzmocnienia zależnego od przeciwciał (ADE) spowodowanego przez szczepionki na COVID-19. Chociaż zaszczepieni ludzie będą umierać masowo, media będą obwiniać nieszczepionych (patrz # 3 powyżej) i żądać, aby nieszczepieni zostali całkowicie zamknięci i odmówiono im dostępu do społeczeństwa.

Przepowiednia nr 5: Histeria Omicron zostanie wykorzystana do próby kryminalizacji sprzeciwu wobec szczepionek, zobowiązań, rządowego „autorytetu” lub [prawdziwych] przestępców z COVID-19, którzy forsowali badania takich jak Anthony Fauci. Wszystkie te sprzeciwy będą oznaczone jako „zagrożenie dla społeczeństwa”, a ci, którzy je wypowiedzą, zostaną oskarżeni o zabijanie ludzi.

Przepowiednia nr 6: Masowa histeria napędzana przez media dziennikarzy-terrorystów usprawiedliwi gubernatorów nakazujących więcej zamknięć, co prowadzi do większej liczby awarii łańcucha dostaw, niedoborów produktów i inflacji cen.

Przepowiednia nr 7: Jeśli media będą w stanie popchnąć histerię Omicron z wystarczającą zaciekłością, zostaną wykorzystane do odwołania wyborów śródokresowych w 2022 r. lub wezwania do powszechnego głosowania pocztą, powołując się na „ekstremalne niebezpieczeństwa”, na które narażony będzie każdy, kto się pojawi publicznie.

Przepowiednia nr 8: Wszelkie niepowodzenia gospodarcze spowodowane przez niekompetentny i kryminalny reżim Bidena będą obwiniane przez firmę Omicron . Ten fikcyjny „wariant” natychmiast stanie się kozłem ofiarnym dla gwałtownie rosnących cen energii, niedoborów dostaw i pustych półek sklepowych. Media będą obwiniać Omicron o wszystko, a następnie obwiniać o Omicron nieszczepionych.

Przepowiednia nr 9: W pewnym momencie wariant Omicron lub następny, który zostanie uwolniony, zostanie wykorzystany do uzasadnienia obowiązkowych szczepionek od drzwi do drzwi w Ameryce, wraz z medycznym porwaniem każdego, kto stawia opór, zabierając go do obozów koncentracyjnych dla COVID-19 w celu skutecznej eksterminacji (praktyka ta rozpoczęła się już w Australii, gdzie wojsko porywa rdzennych mieszkańców i wywozi ich do obozów pod groźbą użycia broni).

Przepowiednia nr 10: Omicron nie będzie ostatnim wariantem używanym do wywołania masowej histerii i wielomiliardowych płatności rządu na rzecz Wielkiej Farmacji. Ta pandemia oszustwa będzie się powtarzać mniej więcej co roku, bez końca, o ile ludzie będą się bać i będą jej ulegać.

Korekta tłumaczenia automatycznego: SpiritoLibero
Źródło oryginalne: AfinalWarning.com
Źródło polskie: Kurier-poranny.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Admin WM 07.12.2021 10:41

  Według filmu „Szach-mat dla ludzkości” ich plan jest prosty:

  1. Pandemia – ciągnąć tak długo jak się da niszcząc ludzi psychicznie i zabijając ilu się da respiratorami, rakiem, zakrzepicą, zawałami serca, chorobą prionową, neurologiczną itp.

  2. Kryzys ekonomiczny – gdy pandemia przestanie działać, zniszczą łańcuchy dostaw, będą wyłączać prąd, niszczyć ludzi finansowo hiperinflacją, głodzić i zabijać ludzi brakiem jedzenia itp.

  3. Wojny regionalne, które zrujnują zwłaszcza biedniejsze państwa, które dopiero ledwo co stawały na nogi.

  4. Wojna nuklearna między najsilniejszymi państwami świata (USA, Rosja, Chiny, Indie).

  5. Konferencja pokojowa, na której sprawcy punktów 1-4 będą udawać wybawców ludzkości, którzy zaproponują Wielki Reset, czyli NWO, w zamian za oddanie im globalnej władzy nad światem i dochodem podstawowym pod warunkiem oddania nieruchomości.

  https://wolnemedia.net/szach-mat-dla-ludzkosci/

 2. BANDZIORkaq 08.12.2021 12:20

  Znakiem tego, że w pandemii wyczerpano już zasoby strachu, jest zapowiedź blackdownu. To się tak ładnie spasowalo-z jednej strony bez prądu foliarze stracą kontakt ze swoją społecznością, ale także media głównego ścieku stracą siłę rażenia, bo tv nie będzie działać. Teraz tylko od ludzkiej odporności na stres będzie zależeć nasz los- albo popadniemy w paranoję, odcięci od świata, informacji i wygody, czyli będziemy kontynuować postawę uległą, albo spowoduje to otrzeźwienie i ludzie zaczną myśleć samodzielnie. Z drugiej strony spore skupisko wydarzeń mamy ostatnio- lockdowny, blackdowny i nie wiem jakie jeszcze -downy nas dopadną. Cała nadzieja w ludzkiej buńczucznosci, o ile smartfony, fejsbuki, Instagramy etc nie pozbawiły nas jeszcze tego zrywu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.