Dziesiątki tysięcy opozycjonistów w psychiatrykach

Opublikowano: 27.08.2012 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1245

Znany prezenter radiowy z Austin Alex Jones rozmawia z Johnem Whiteheadem, założycielem Rutherford Institute, prawnikiem, który wyciągnął ze szpitala psychiatrycznego Brandona Rauba, weterana wojen w Afganistanie i Iraku, porwanego przez tajną policję z domu za publikacje w prywatnej grupie na Facebooku, na mocy sowieckiego „prawa” NDAA, które niedawno wprowadzono w USA. Whitehead udowodnił przed sądem, że Raub nie robił niczego niezgodnego z prawem. Raub nigdy by nie wyszedł gdyby nie nagłośnienie sprawy przez jego matkę. Alex Jones jest założycielem stron Infowars.com oraz Prisonplanet.com. Ma codzienny program radiowy w GCN Networks, który jest retransmitowany na terenie całych USA. Nadaje też płatne programy w Prisonplanet.tv. Słucha go i ogląda kilka milionów ludzi dziennie, także kanały YouTube mają wielomilionową widownię.

Poniżej luźne tłumaczenie rozmowy Alexa Jonesa z Johnem Whiteheadem. Warto wiedzieć co się dzieje w USA, bowiem te same siły zmieniają system w Polsce z demokracji w nowoczesne niewolnictwo.

ALEX JONES: To jest niebezpieczny precedens, dowiedzieliśmy się, że dzieje się to w całych stanach. Prezenter radiowy, którego tu mieliśmy został porwany za to, że mówił „ekonomia się wali, więc musimy zaopatrzyć się w więcej broni”. Dzieje się to co w Związku Radzieckim, jest to przerażające. Brandon Raub był oskarżony, bronił go prezes Rutherford Institute – sędzia uznał, że oskarżenie było bezpodstawne. Ale zaznaczę, że nie ma tak wielu dobrych sędziów, tak więc omówimy najnowsze informacje, ale także podsumujemy mrożące krew w żyłach zachowanie psychiatry i wspomnimy o przygotowywanym procesie sądowym przez rodzinę Rauba, by zapobiec niebezpiecznemu precedensowi. John, przypomnij w skrócie co się działo, oraz powiedz jakie są najnowsze informacje o sprawie.

JOHN WHITEHEAD: Mówiłeś o psychiatrze, wspomnę więc o psychologu, który mnie odwiedził. Powiedział, że mam schorzenie psychiczne, które nazywamy ODD – Opposition Defiant Disorder (Zaburzenie Oporu Opozycyjnego) – jeśli opierasz się władzy, to jest to schorzenie psychiczne, które ma swój termin w słowniku psychiatrycznym. Brandon Raub został wczoraj zwolniony, pojechał do domu. Przypomnę w skrócie, że w ubiegły czwartek wzięła go policja, chociaż nie popełnił żadnego przestępstwa. Zamieścił tylko wpis na Facebooku, za który go aresztowali, zawieźli następnie na posterunek, po to by go przekazać instytucji psychiatrycznej. Był tam przez około tydzień, ale sędzia wczoraj uznał, że nie ma podstaw by go tam trzymać – uznał, że należy go natychmiastowo wypuścić. Właśnie niedawno do mnie zadzwonił jeden z dziennikarzy z tego hrabstwa, który ujawnił, że tylko w tym miesiącu w tym hrabstwie aresztowano w ten sposób 20 osób! Dzieje się to na terenie całego kraju. Tylko w Wirginii robi się to co roku z ponad 20 tysiącami ludzi! Matka Rauba znakomicie postąpiła – nagłośniła sprawę na Facebooku i w ogóle w internecie i dowiedzieliśmy się o tym, dzięki czemu wyszedł. Ale duża ilość ludzi w Ameryce ginie bez śladu, szczególnie wśród weteranów wojennych.

– Pozwól, że ci przerwę – zaraz poprosimy o telefony weteranów, którzy byli zabrani bez żadnego powodu. Jeśli np. ktoś powie „nienawidzę Obamy, to jest śmieć” to od razu pojawia się tajna policja, ta osoba jest wyrzucana z pracy i zabierana. Niektórzy z nich już nie wracają, inni biorą broń do ręki. Jest to nowy autorytarny straszny proceder „znikania”. (…) To co właśnie powiedziałeś zostanie nagłośnione, na pewno zainteresuje się tym Drudge Report (najpopularniejsza strona z wiadomościami w USA) – powiedziałeś, że tylko w jednym hrabstwie?

– Tak, tylko w tym jednym hrabstwie Chesterfield w Wirginii, gdzie go aresztowano, 20 osób, tylko w tym miesiącu zostało porwanych w ten sposób. To powiedział mi ten dziennikarz, mówił, że są to straszne rzeczy. Ale przecież w innych stanach są ustawy pozwalające na naloty policyjne na ludzi, nawet jeśli nie zostało popełnione przestępstwo i umieszczenie ich w ośrodkach psychiatrycznych. W tym przypadku ważne jest, że jego matka narobiła hałasu. Większość ludzi ginie bez śladu. Jak tylko zaczniesz dostawać środki medyczne, to możesz być tam trzymany bez ograniczenia. Podejrzewam, a zajmę się tym dokładniej, że ośrodki psychiatryczne, takie jak w Wirginii, są dodatkowo finansowane na te działania (…) Wspomniałeś o Związku Radzieckim. W USA policja może cię zamknąć jeśli jesteś podejrzany o popełnienie przestępstwa. To co Raub zrobił, było zacytowaniem treści piosenki Swollow Memories, które moim zdaniem nie są nawet zbyt dobre. Miał prawo do wolności słowa, i robił to tylko na prywatnej grupie na Facebooku. W jakiś sposób rząd się tam dostał i ich podsłuchiwał – wykorzystał te cytaty przeciwko Raubowi, który nie jest niebezpieczny, nawet nie posiada broni. Jesteśmy więc już państwem policyjnym. Każdy kto się odważy coś powiedzieć może stać się celem. Im o tobie jest głośniej, jak o mnie czy o tobie Alex, tym mniejsza jest szansa, że cię zamkną. Ale jeśli jesteś Brandonem Raubem w hrabstwie Chesterfield to możesz „zniknąć”.

– Wyjaśnijmy to. Najlepiej by było, żeby każdy zaczął głośno mówić co myśli, bowiem jeśli uda im się nas zastraszyć, to będą to kontynuować. Bez wątpienia mamy do czynienia z ogólnonarodowym programem czyszczenia środowisk weteranów pod byle pozorem. Jeśli dzisiaj mogli zamknąć prezentera, który był dość znany, to jutro mogą i nas pozamykać. Znaleźliśmy się w punkcie, o którym mówili nasi przodkowie, że w XX lub w XXI wieku przeciwko nam zostaną użyte ośrodki psychiatryczne. Powiedz co mówił do niego psychiatra by go rozdrażnić?

– Brandon zadzwonił do mnie wczoraj, jeszcze przed wydaniem wyroku. Był spanikowany, powiedział że się boi. Psychiatra właśnie mu powiedział, znam jego nazwisko, że „wypierze mu mózg”. Oświadczył, że zacznie go szpikować na siłę psychotropami. Brandon natychmiast zwołał po pomoc pracownika socjalnego, ponieważ w Wirginii trzeba mieć wyrok sądowy by na siłę podawać lekarstwa. Poradziłem więc Raubowi, żeby mu powiedział, że łamie prawo. Dzięki Bogu, godzinę później był wyrok, który go stamtąd wyciągnął. Ale gdyby nie wyrok, to by do tego doszło. (…) To co się dzieje jest przerażające (…) Weszliśmy w psychoterapeutyczną fazę, która jest bardzo podobna do tego co się działo w Związku Radzieckim, ale oni używali taktyki podobnej do Gestapo – pojawiali się po prostu w drzwiach. Ludzie powinni wiedzieć jakie są ich prawa. Proszę wszystkich by dzwonić do kongresmanów, by podjęte zostało dochodzenie na ten temat, by powołano komisję do zbadania tego co się dzieje w tym kraju. Musimy mieć dostęp do akt FBI, w jaki sposób oni kategoryzują ludzi. Wiesz co to są „listy narodowego bezpieczeństwa”? Wysyłają je wszędzie, jeśli tylko potrzebują jakichś informacji – do kompanii telefonicznych, do Google, na policję. Co więcej, robi się na tym pieniądze, niektóre firmy mają całe sekcje, które wysyłają odpłatnie wasze zdjęcia i prywatne informacje na policję.

– Wyjaśnijmy to. Mogą działać bez nakazu sądowego, mają te znaczki „narodowego bezpieczeństwa”, które miały być „tylko dla Al Kaidy”. 6 lat temu Bush kłamał, obiecując, że Amerykanie nie są szpiegowani. Teraz już bez oporu mówi się, że można robić co się chce, a teraz ponieważ zacytowałeś jakiś tekst piosenki, to możemy cię „zniknąć”. Niesamowite.

– Tak, nie są już potrzebne nakazy sądowe, pisałem już o tym, że wg. nowych podręczników, FBI może nachodzić domy np. działaczy antywojennych i wszędzie grzebać, aż znajdzie się coś obciążającego. Ludzie często mi mówią – John, przecież ja nic złego nie zrobiłem, to dlaczego mam się obawiać? Masz się czego obawiać, jeśli uznajesz Konstytucję, bo jest to już niezgodne z prawem. Drugą rzeczą jest to byś uważał na dzieci. Jeśli zamieszczą coś głupiego na Facebooku, to znajdzie się to w rekordach National Security. NSA ściąga każdego dnia 1,6 milion bitów informacji każdego dnia z internetu (przyp. tłum. przejęzyczenie, 1,6 – 1,7 miliarda połączeń jest monitorowanych przez NSA codziennie! Źródło informacji TUTAJ.).

– Musimy coś wyjaśnić. Nawet jeśli ich nakryjesz, że ci coś podkładają w domu by cię wrobić, nie możesz nawet ujawnić, że byli u ciebie. To jest jak z Kafki.

– Tak, odnośnie listów „narodowego bezpieczeństwa” jest zakaz publikowania, knebel na ten temat. Nie wolno ci nawet ujawnić, że FBI grzebie u ciebie. Tak więc weszliśmy w stan orwellowski, nawet poza to co Orwell opisywał, jest to coś jak świat z „Minority Report” („Raport Mniejszości” – film z 2002 r.), fikcja staje się faktem. Co możemy robić? Ja przestałem oglądać telewizję 2 lata temu. Nie ma tam żadnych wiadomości. Informacje są w takich programach jak twój i innych „podziemnych”. Powinniście sami publikować, nie przejmować się tym co się stało z Brandonem Raubem. Zajmijcie się tym co zrobiła FBI, co robi wasza lokalna policja, która jest już podłączona do ogólnoamerykańskiej agencji wywiadowczej. I kiedy wypuszczą drony (samoloty bezzałogowe) za kilka lat, to będą one latać nad waszymi domami…

– Ja już widziałem drona w Austin, a Joseph Farah z World Net Daily w Wirginii był obserwowany przez takiego policyjnego drona, który mu wisiał nad domem. Dzieje się to wszędzie, podejmowane są takie drakońskie środki, gdyż po cichu zmieniają prawa stanowe i inne. Jak już mówiliśmy tylko w jednym hrabstwie, w jednym tygodniu 20 osób zostało porwanych, głównie weteranów – poza wymiarem sprawiedliwości zabierane są ich prawa, a jeśli mają szczęście to wychodzą. Wiemy co można zrobić za pomocą psychotropów z dziećmi z domów dziecka – 69 procent tych dzieci w całych USA dostaje średnio 7 różnych rodzajów „leków”, co je uzależnia, tak więc poszczególne stany wykazują większe zapotrzebowanie na finansowe środki federalne. Jest to operacja podobna do tych, które były stosowane w obozach koncentracyjnych, a dzieje się to przed naszymi oczami.

– Używam na to określenia „elektroniczny obóz koncentracyjny”, w którym się znaleźliśmy. Nie można nawet od tego uciec, można się schować do jaskini, ale jest ich za mało. Należy natomiast stosować opór. Kongres powinien podjąć ogólnopaństwowe dochodzenie, należy naszych kongresmanów do tego zmusić. W tym kraju podobno istnieje prawo, ale to nie jest prawda, prawo już nie działa. Prawem powinna być Konstytucja, która w 4 poprawce daje wyraźnie do zrozumienia, że zanim policja zacznie obserwację, musi mieć niezbite dowody na to, że mogło być popełnione przestępstwo. Innego typu działania są nielegalne. (…) Aby zmusić Kongres do działania potrzebny będzie nacisk, taki jak pikiety. Grupy weteranów już się przygotowują do ogólnonarodowych pikiet.

Na podstawie: US Gov’t Nazi Psychiatrists 1/2 Jail 9/11 Truth Veterans in Soviet Psych Ward Prisons
Źródło: Monitor Polski


TAGI: , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. LeeFu 27.08.2012 12:51

  W POlszy dzizeje sie podobnie juz niestety 🙁

 2. sunner 27.08.2012 14:23

  “te same siły zmieniają system w Polsce”

  Dokładnie tak. Szkoda tylko, że tak mało ludzi w Polsce zdaje sobie z tego sprawę.

 3. miarara 27.08.2012 15:36

  Maskra.Jesteśmy w d…. po sam żołądek.Zaszkodzimy im i sprawimy by nami wymiotowali albo nas strawią wydalą i będzie po wszystkim.

 4. egzopolityka 27.08.2012 20:02

  Piszę o tym od kilku lat ale nikt mi nie wierzy. Rewolucja zacznie się prawdopodobnie od USA bo tam był początek wszystkiego. Początek ukrywania technologii i ukrywania kontaktów z cywilizacją pozaziemską.

 5. xc1256 27.08.2012 21:03

  Pisałem już 4 lata temu o tym że google to przykrywka NSA, powstanie tego faceboka 🙂 było pomysłem NSA i MOSADU. Dostęp do tych samych informacji z faceboka posiada też FBS (porozumienie podpisane na początku 2011 pomiędzy NSA i FSB). Jak patrzę na nasz naród sterowany przez TVN grupę onet czy wp to mi go żal. Wiem, że jeżeli nie będziemy nagłaśniać takich spraw to niebawem zacznie to samo dziać się u nas w kraju, co ma miejsce obecnie w USA.

 6. janpol 27.08.2012 23:34

  No jeżeli to prawda (bo może to tez być zwykła nadgorliwość grupy tzw. “dupoliżców” a nie zinstytucjonalizowane działanie) to faktycznie “grupa trzymająca władzę” przystąpiła do bardziej zdecydowanych działań antydemokratycznych. Dobrze, że sprawę nagłośniono.

 7. che 29.08.2012 23:11

  No a ilu weteranów wojennych “nie radzi sobie z depresją” ? Może celowo są szprycowani jakimś syntetykiem, który jest depresantem śmiertelnym. Nie chcą świadków zbrodni wojennych ? Państwo nie ma na ich uposażenia ? Zdradzili ?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.