Dziennikarka uprawiała seks z rozmówcą na antenie radia

Opublikowano: 05.06.2021 | Kategorie: Media, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2730

Do tej pory wydawało się, że dziennikarstwo zaangażowane to takie, które aktywnie uczestniczy w rozwiązywaniu realnych problemów. Teraz chyba pora nieco zmienić tę definicję…

Niejaka Louise Fischer jest dziennikarką duńskiego Radio 4. Postanowiła zrealizować materiał na temat klubów dla swingersów. Co warte podkreślenia już na wstępie, celem reportażu nie miało być przybliżenie działania takich placówek i wykorzystanie do maksimum opowieści niecenzuralnych. Chodziło o wyjaśnienie słuchaczom problematyki covidowych obostrzeń, do których tego typu miejsca musiały się dostosować.

Pani Fisher jednak bardzo chciała wczuć się w klimat miejsca, które odwiedziła z dyktafonem i mikrofonem. Wpadła więc na pomysł przeprowadzenia wywiadu z uczestnikiem zabaw dla swingersów, w trakcie kopulacji. Mało tego, osobą kopulującą, była sama dziennikarka. Jak stwierdziła: „Dla mnie to bardzo naturalne. Częścią mojej pracy jest wgląd w świat, do którego nie każdy ma dostęp. Fajnie było, że w jakiś sposób stworzyłam zaufanie, będąc częścią ich świata”.

Szkopuł w tym, że nagranie z jej jękami usłyszeli zarówno słuchacze radia, jak i użytkownicy mediów społecznościowych, które postanowiły opublikować kontrowersyjny reportaż.

Czy wkraczamy w erę dziennikarstwa, które ostatecznie zaciera granice etyki? Czy ktoś kiedyś dla reportażu o mafii, postanowi kogoś zabić, żeby wczuć się w rolę i zyskać zaufanie rozmówców?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 05.06.2021 16:18

    Skandal, co się dzieje z tym…
    Aaaaa, to w Danii to olać
    :V

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.