Dziedziny zniewolenia i kontroli umysłowej

Opublikowano: 14.08.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 862

10 dziedzin zniewolenia i sprawowania nad nami kontroli umysłowej, jakie z sukcesem wykorzystują międzynarodowi koczownicy.

Wyjątkowo silnie przeszkadza mi wyszukiwanie różnych pokrętnych eufemizmów do nazywania naszych przeciwników, dlatego muszę określić ich jednym terminem – żydostwo międzynarodowe. Zrobili cholernie dużo dobrej roboty w dziedzinie zniewolenia nas i sprawowania nad nami całkowitej kontroli umysłowej. Taki zawsze mam wniosek, gdy w dzisiejszych czasach opuszczam plac ożywionej, gorącej dyskusji. Wtedy mówię sam do siebie – jak bardzo udało im się nas przenicować.

Kiedy nie tylko udało im się zniszczyć ludzi fizycznie, emocjonalnie i duchowo – ale spowodować, że niewolnicy na koniec zaczynają dziękować swym ciemiężycielom. To dopiero jest cwany numer.

1. NIEWOLNICY FOTONÓW

Zniewolili nas do poziomu niewolnika ich fałszywego narzędzia – lichwy. Nie tylko nic nie jest w stanie potwierdzić, że ta jednostka w ogóle daje jakieś ślady swego istnienia, ponieważ jest zbudowana na niczym innym, lecz tylko złudzeniu, ale lichwa w ogóle jest czymś faktycznie niezgodnym z prawem, więc jest oszustwem.

Jakby tego było mało, to na dodatek już podporządkowaliśmy nasze życie papierowemu mamonie, który nie ma żadnego związku z jakąś prawdziwą wartością czy bogactwem. A teraz jeszcze dotarliśmy do stanu niewolnika cyfr w komputerze. Fotony na ekranie. Temu właśnie oddajemy coś, co stanowi nasze trzy najważniejsze rzeczy: nasze dusze, naszą energię i nasz czas.

2. SZCZĘŚLIWI NIEWOLNICY

Nie tylko musimy być zniewoleni dla tych pasożytów, ale oni wytrenowali nas jak dobre małe pieski Pawłowa, mamy być szczęśliwymi niewolnikami. Przynieś ten kij i pomerdaj ogonem. Szczęśliwi niewolnicy, w szczęśliwych pojazdach niewolniczych, szczęśliwych ubiorach niewolniczych, mających szczęśliwe narzędzia niewolnicze, szczęśliwe gadżety niewolnicze, szczęśliwy transport niewolników i szczęśliwe bony z nagrodami dla niewolników – papierowy mamona lub cyfry do wydawania w kramikach międzynarodowego żydostwa.

3. ZABIJAMY SIEBIE NAWZAJEM

To rzecz dość oczywista, ale jednocześnie jedna z najbardziej odrażających. Właśnie fakt, że to oni zawsze zmuszają nas do zabijania siebie nawzajem, żeby nie pobrudzić sobie rąk. Goje zabijają Gojów. Organizowane przy użyciu bardzo prostej techniki: dziel i rządź za pomocą ich machiny propagandowej. Masowe rzezie z pokolenia na pokolenie. Ból, cierpienie, niepokój, lęk, strach, okaleczanie dzieci, okrucieństwo, zniszczenie – wszystko dla nich. I wpadamy w tę elementarną pułapkę oszustwa za każdym razem, nawet dziś. Czy kiedykolwiek się nauczymy?

4. NUMER Z POCZUCIEM WINY

To najważniejszy obszar ich pychy, aby wywołać nasze zbiorowe poczucie winy za zbrodnie rzekomo dokonane na nich, które w rzeczywistości się nie wydarzyły.

Arogancja tych ludzi jest naprawdę niesamowita. Sfabrykowali niedorzeczną historyjkę znów przy użyciu machiny propagandowej, że 6 mln tego plemienia zostało zamordowanych przez nas, Gojów. I nie tylko Niemcy mają czuć się z natury winni, ale każdy z nas. Retoryka o biednej ofierze żydowskiej wpychana jest nam do gardła 24/7, 360 dni, dzień za dniem, rok po roku. W każdy wyobrażalny sposób. Oczywiście ta kupa końskiego łajna zostaje w nas rzucana, aby służyć im jako bufor, psychologiczny straszak mający tuszować niezliczone mnóstwo popełnionych przez nich zbrodni. Ale niestety większość z nas daje się kupić na ten stek bzdur, a większość ludzi przechodzi przez swe żałosne życie bez kwestionowania informacji, jakimi się ich karmi.

5. ZNIEKSZTAŁCANIE I ZAFAŁSZOWANIE PRAWDY

Nie tylko wypaczyli prawdę o swym własnym klanie, ale powykręcali i zafałszowali wydarzenia historyczne i aktualne wydarzenia na swoją korzyść. Niech za przykład posłuży handel afrykańskimi niewolnikami. Udało im się wkręcić w dodatkowy numer z poczuciem winy większość białych ludzi za zaangażowanie się międzynarodowego żydostwa w przemysł niewolniczy – na jakim oni sami ogromnie skorzystali. To samo, co kłamstwa o „złych nazistach”, demonizacja islamu, ataki terrorystyczne, które przecież wszystkie zorganizowało międzynarodowe żydostwo.

6. OWCE KONTROLUJĄ OWCE

To jeden z najsmutniejszych faktów. Jak nasze zniewolenie jest utrwalane w przeważającej części przez nas samych. Goj monitoruje i kontroluje innego Goja – w imieniu naszych koszernych panów. Odbywa się to fizycznie przez istnienie podwójnych zdrajców w mundurach i psychicznie poprzez myślenie grupowe od chwili, gdy się rodzimy przez nasze otoczenie. Tak się mają sprawy – to jest normalne zachowanie – każdy to wie, itp. Dostosuj się, bądź posłuszny. Spełniaj wolę Wielkiego Brata.

7. NIELEGALNI IMIGRANCI, KTÓRZY RZĄDZĄ BAŁAGANEM

Jestem oburzony, gdy słyszę określenie „Pan” lub „Pani” w odniesieniu do jednego z tych pasożytów i ich sługusów. Jaką trzeba mieć czelność, żeby dawać sobie takie tytuły. Ten kult śmierci został wywalony na zbity pysk z 79 krajów, 109 razy w całej historii. Na przykład, zostali także wyrzuceni z Anglii w 1290 r. i nielegalnie chyłkiem przemyceni z powrotem w 1656 roku przez skorumpowanego Olivera Cromwella. W związku z tym, każdy żyd w Brytanii jest nielegalnym imigrantem, a nie obywatelem. Ale to oni teraz tworzą przepisy w Anglii. Naprawdę niesamowite – jaka jest pycha tego klanu oszustów.

8. ŻYCIE W PUDEŁKACH

Wystarczy spojrzeć na noclegownie, jakie większość ludzi uważa za swoje domy, bo tak zostali uwarunkowani. To jeszcze więcej szaleństwa, w jakim nas przeszkolono, abyśmy to zaakceptowali, tak, jak w każdym przypadku narzucania nam jakiejś formy oszczędności. Ale nasze mieszkania są szczególnie żałosne. Nasz dom jest bardzo ważną sprawą dla nas jako jednostek i społeczności. Ale oni większość z nas zmusili, abyśmy byli zadowoleni z życia w pudełkach. Większość naszych domów jest pozbawiona charakteru, to duplikaty pudełek. Dla większości ludzi nie są one również ich wyłączną własnością i są tymczasowe, nie takie jak domy pokoleniowego dziedzictwa, jakie mają ci „lepsi”, którzy nami rządzą.

9. SŁODKIE TRUCIZNY

Więc teraz jesteśmy na etapie tej agendy międzynarodowego żydostwa, gdy większość z nas zaakceptowała denaturowaną żywność frankensteina jako swoje pożywienie. Żywność, która nie jest naturalna, nie powinna być przez nas akceptowana. To jest szaleństwo! Pokarm śmietnikowy = normalny. Uprawy GMO = normalne. Zwierzęta GMO = wkrótce staną się nową normalnością.

Zostaliśmy również zaprogramowani, aby akceptować wszystkie ich medyczne trucizny – szczepionki = normalne. Medykamenty = normalne.

Nie wspominając już tych wszystkich innych przemysłowych trucizn, jakie oni nam narzucili wskutek zanieczyszczenia środowiska. Wszystko, co utrzymuje naturalny świat przyrody musi zostać zniszczone.

10. JESTEŚMY WOLNI

Musiałem zostawić to na koniec, bo to jest tak bardzo ważne. Największym oszustwem spośród wszystkich oszustw jest to, że oni oszukali większość z nas utrzymując przekonanie, że jesteśmy wolni. To przekonanie, do którego ucieka się większość z nas, gdy w trakcie gorącej debaty próbuje negować podstawowe fakty. Ogłupiona populacja myśli, że tak długo, jak może sobie pozwolić wyjść z pudełka i kupić jakąś słodką truciznę w restauracji lub najnowszy gadżet, to są wolni. Jak mówią oni sami, są dwa rodzaje niewolników – ci, którzy wiedzą, że są niewolnikami i ci, którzy tego nie wiedzą. Ci drudzy są bardziej efektywnymi niewolnikami dla swych panów.

W PODSUMOWANIU

Pozornie może się wydawać, że wychwalam jakiś defetystyczny sposób widzenia spraw, ale nie w tym rzecz. Pomyślałem, że to odpowiednia forma, aby zmierzyć się z rzeczywistością. Część naszego sukcesu w pokonaniu wspólnego wroga to poznać naszego wroga – jego słabe i mocne strony. Musimy być uczciwi wobec siebie, widząc dokładnie to, co oni nam zrobili, i gdzie teraz jesteśmy.

Pozytywną stroną tego wszystkiego jest to, że każdy z tych obszarów jest teraz w defensywie i kruszy się. To powolny żmudny proces, ale ich siatka kontrolna zaczyna się rozpadać. Coraz więcej osób nie tylko zaczyna się budzić i rozumieć fakt, że są w rzeczywistości niewolnikami, ale coraz więcej staje się zbuntowanymi niewolnikami. To jest zbiorowa świadomość, to się dzieje i sprawy nie idą tak, jak oni tego chcą.

Tłumaczenie i opracowanie: Pluszowy Miś
Źródło oryginalne: http://DiggerForTruth.wordpress.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
lcoyote
Użytkownik
lcoyote

@autor
Niestety nie masz racji, bo ponad 85% populacji światowej – to nie homo sapiens, a homo idioticus. Jeśli ludziska się budzą – to jest ich zbyt mało. Niecałe 15% zostanie czapkami zarzucone przez ponad 85%