Dzieci widzą duchy i pamiętają przeszłe życia

Opublikowano: 28.08.2018 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 1496

Rodzice opowiedzieli o najdziwaczniejszych historiach, które mówiły im dzieci. Sprawa została zbadana przez nauczycielkę przedszkola Mumsnet, która opisała fakt przewidzenia ciąży.

Kobieta ujawniła, że dziewczynka położyła dłoń na brzuchu opiekunki, mówiąc “dzieci”, na kilka tygodni przed tym, jak kobieta odkryła, że jest w ciąży z bliźniakami. Inni rodzice szybko podzielili się swoimi upiornymi przeżyciami z własnymi dziećmi, widzącymi duchy i przywołującymi historyczne dokładne wspomnienia, które wydarzyły się przed ich życiem!

Przyszła matka poprosiła innych rodziców, aby podzielili się przypadkami, w których dziecko je przeraziło, pisząc: “Pracowałam w żłobku i była tam mała dziewczynka z jakiegoś miejsca w Afryce, ledwo mówiła po angielsku. Jej tata był w rzeczywistości przywódcą swojego plemienia w swoim ojczystym kraju, więc została uznana za księżniczkę. Ona powiedziała mi, że jestem w ciąży.”

Jedna z kobiet opisała, jak kiedyś była nianią, a jedno dziecko, którym się opiekowała, powiedziało jej, że chciałoby “nosić jej skórę”. Tymczasem w innym strasznym incydencie kobieta opowiedziała, jak jej maluch opisał historyczną katastrofę wyjaśnioną mu przez “ducha”. Napisała: “Mój syn (wtedy 3 on ma teraz 20 lat) pewnego ranka obudził się ze snu i opowiedział mi o łodzi zatoniętej w Tamizie setki lat temu z wieloma imionami i szczegółami. Śmialiśmy się i zapytaliśmy go, skąd to wiedział, a on powiedział: “Connor mi powiedział”. Przeszukaliśmy nazwę łodzi i rzeczywiście był taki wypadek. Kiedy go przesłuchaliśmy, powiedział, że Connor był kimś, kto przyszedł z nim porozmawiać w nocy z innego miejsca. Mieliśmy wiele innych faktów “od Connora” przez okres około 18 miesięcy, po czym zniknął i nigdy więcej go nie usłyszano. “

Inny rodzic podzielił się podobnym wydarzeniem, opowiadając, jak ich córka wydawała się przewidywać atak z 11 września. Napisała: “Pewnego dnia, kiedy moja druga córka miała cztery lata, wydawała się bardzo mocno koncentrować i pokazywała mi obraz długiego, cienkiego prostokąta z czarnymi smugami wychodzącymi z niego. Zapytałem ją, co to jest, a ona powiedziała, że to samolot. Później włączyłem telewizor, aby zobaczyć światowe centrum handlu, które płonęło 11 września. Pierwszy raz wtedy dowiedziałem się o tym. To naprawdę mnie wystraszyło…”

I jedna z matek opisała, jak zabrała swojego ośmioletniego syna do domu swojej teściowej, kiedy opisał mężczyznę wchodzącego po schodach. Dodała: “Opisał ojca mojego męża, który zmarł nagle w domu tuż przed naszym spotkaniem”.

W międzyczasie wielu rodziców dzieliło wspomnienia z poprzednich wcieleń ich dzieci.

Pewna kobieta opowiadała, jak jej syn upierał się, że mieszkali w domu, który spłonął. Nigdy się nie wydarzyło, ale upiera, że to pamięta. Przerażające!

Inna powiedziała, że jej siostrzeniec upierał się, że wybrał swoją mamę, pisząc: “Kiedy miał trzy, cztery lata, powiedział swojej mamie, że wybrał ją na swoją mamę, gdy wyglądała smutno, kiedy ją odwiedził i wyglądała jak miła mumia”.

Inni rodzice szybko zalali wątek własnymi doświadczeniami, pisząc: “Mały chłopiec Chuma, w wieku około 4 lat, po raz pierwszy spotkał kolegę z koleżanką i odezwał się chrapliwie, niespodziewanie: “Jesteś smutny, bo drzewo spadło na tego człowieka?” Kontynuowali: “Kolega był owdowiały kilka lat właśnie z tego powodu. Chum nigdy o tym nie wspominał ani o tym nie rozmawiał w pobliżu jej chłopca”.

Kontynuując temat dzieci, które zdawały się mieć moce psychiczne, inny użytkownik opowiedział, jak ich czteroletnia siostra przytuliła ich dziadka i powiedziała mu, że nie zapomni go na kilka godzin, zanim odszedł niespodziewanie.

Tymczasem w innym strasznym incydencie kobieta opowiedziała, jak jej maluch opisał historyczną katastrofę wyjaśnioną mu przez “ducha”.

Tymczasem inny dodał: “Mój drogi synu od około dwóch do czterech, mówił o poprzednim życiu. W tym nazwy i lokalizacje. Wskazał budynki i powiedział nam, co się zdarzyło kiedyś. Sprawdziliśmy je. Nazwy były prawdziwe, a lokalizacje itp. Były poprawne. Rodzina żyła w tym szczególnym obszarze od wielu pokoleń. Myślę, że w jakiś sposób jest to dziedziczna pamięć”.

A inna matka podzieliła się chwilą, gdy jej syn przypomniał sobie wspomnienie z czasów, gdy miał zaledwie dwa tygodnie. Powiedziała: “Urodził się przedwcześnie bardzo wcześnie i miał wiele bardzo inwazyjnych metod leczenia, aby utrzymać go przy życiu. Jest dość poważnie autystyczny. Niedługo po tym, jak zaczął mówić, miał około 4 lat, zaskoczył nas i całkowicie nas przeraził, zaczynając mówić o rzeczach, które wydarzyły się, gdy był bardzo młody, włączając w to pytanie” dlaczego włożyli te rzeczy w moje plecy, kiedy miałem dwa tygodnie? Miał cztery nakłucia lędźwiowe dokładnie w wieku dwóch tygodni, o których nigdy nie wspominaliśmy.”

I w ostatniej strasznej opowieści kobieta opisała, jak młody kuzyn jej chłopaka nawiedzany był “drapaniem dźwięków” w nocy, co w prawdziwym horrorze okazało się jego psychicznie chorym sąsiadem planującym jego śmierć. Powiedziała: “Zwykł narzekać na ten straszny hałas dochodzący z jego ściany tuż za wezgłowiem łóżka w nocy, płakał i nie chciał zasnąć. Kilka lat później, policja pojawiła się u ich drzwi i zapytała, czy kiedykolwiek mieli jakieś problemy ze starszą sąsiadką. Kobieta zmarła i kiedy dom został opróżniony odkryli również, że ta pani miała podejrzenia o problemy ze zdrowiem psychicznym i od lat wierzyła, że ​​kuzyn mojego chłopaka jest szatanem i była przekonana, że musi go zabić, by ratować siebie.” Kontynuowała: “Jej sypialnia znajdowała się po drugiej stronie ściany, a odgłosy drapania były jej próbą przebicia się przez ścianę, aby dotrzeć do niego w nocy.” Zachowała bardzo szczegółowy pamiętnik, pisała jak słyszała go przez ścianę, więc wiedziała, że to jego pokój, podawała daty kiedy bawił się w ogrodzie, obserwując go przez okno i to, co robił. “Rodzice jego kuzyna wciąż żyją w tym domu cudownie, a jego córka, która ma tylko 7 lat, powiedziała mu, nie wiedząc o poprzednich wydarzeniach, że nie lubi już bawić się w tym domu, ponieważ przeraziły ją odgłosy drapania”.

Opracowanie: Brytol
Ilustracja: darksouls1 (CC0)
Źródło: Brytol.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Szwęda 28.08.2018 15:03

    Jak miałem 4-5 lat to rysowałem w zeszytach różne postacie, znaki, litery, banknoty, zwierzęta, które nie występują na Ziemi, pojazdy, wymyśliłem (?) całą planetę z państwami, rysowałem mapy z lądami, oceanami… Kiedy byłem trochę starszy, to “wymyślałem” różne rzeczy, jakieś metale, pierwiastki, pojazdy kosmiczne itp. Może to tylko dziecięca wyobraźnia, a może coś więcej. Niestety zeszyty zaginęły podczas przeprowadzek – musiały być bardzo ciekawe.

  2. Szwęda 28.08.2018 17:12

    Niewykluczone więc, że być może nie tylko z Ziemi pochodzimy…

  3. Fenix 30.08.2018 07:36

    Ziemia to jedna z licznych przystani w wszechświecie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.