Dzieci lesbijek bardziej skłonne do homoseksualizmu

Opublikowano: 04.04.2019 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1749

Według jednego z amerykańskich instytutów dzieci wychowywane przez dwójkę lesbijek mają większe skłonności, aby w dorosłym życiu bardziej niż reszta społeczeństwa skłaniać się ku homoseksualizmowi. Ogółem szacuje się, że w Stanach Zjednoczonych blisko sześć milionów dzieci i dorosłych było wychowywanych przez przedstawicieli różnych mniejszości seksualnych.

Długoterminowe badania przeprowadził na ten temat Instytut Williams w z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles. Wynika więc z nich, że dorosłe dzieci wychowywane przez dwójkę lesbijek dużo rzadziej niż pozostała część społeczeństwa identyfikują się jako osoby heteroseksualne, stąd też częściej uważają, że atrakcyjne seksualnie są dla nich przedstawiciele tej samej płci.

Samo badanie trwało od 1985 roku, zaś wszyscy jego uczestnicy mają obecnie co najmniej 20 lat i byli wychowywani właśnie przez dwójkę lesbijek. Ogółem badacze przepytali 76 osób spełniających powyższe kryteria, spośród których 70 proc. kobiet i 90 proc. mężczyzn zidentyfikowało się jako osoby heteroseksualne. Z kolei 54 proc. kobiet i 33 proc. mężczyzn przyznało się do posiadania doświadczenia seksualne z osobami tej samej płci, gdy było w wieku od 17 do 25 lat.

Uzyskane wyniki porównano przy tym z danymi przekazywanymi przez National Survey of Family Growth, które to badanie uwzględnia trendy demograficzne i rodzinne wśród całego społeczeństwa amerykańskiego. Wśród osób wychowanych w normalnych rodzinach odsetek osób heteroseksualnych wynosił więc 88 proc. wśród kobiet i 98 proc. wśród mężczyzn.

Ogółem szacuje się, że w Stanach Zjednoczonych w „rodzinach” homoseksualnych wychowywanych było bądź jest obecnie blisko sześć milionów Amerykanów.

Na podstawie: CNN.com, Rp.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szaman 04.04.2019 14:15

    Gdy “naukowcy” odkrywają że słońce świeci.. Oczywiście że dzieci wychowane w kulturze LGBT są bardziej skłonne do budowania takich związków ponieważ wynoszą takie a nie inne wzorce z domu “rodzinnego” i tak samo jak każdy, próbują zbudować swoje życie w oparciu o to co przekazali im ich “rodzice”. Myślę że to na ile to życie jest “satysfakcjonujące” pokazuje natomiast pierwszy plan zdjęcia z tego artykułu. Pustka jaką tworzy sztuczność takich związków przeradza się w coraz głębsze dewiacje i z czasem powoduje zupełna degradację.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.