Dzieci Gułagu

Opublikowano: 17.06.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Dzieci Gułagu

Liczba wyświetleń wpisu: 392

Film przedstawia losy ludzi, którzy uznani za dzieci “wrogów ludu” stali się więźniami Gułagu. Niektórzy urodzili się w obozach pracy, inni trafiali tam aresztowani wraz ze swoją rodziną. Autorzy filmu dotarli do kilkorga byłych więźniów, którym udało się przetrwać mimo nieludzkich warunków panujących w obozowych żłobkach i sierocińcach. Część z nich nadal mieszka w miejscowościach, które powstały na terenach byłych łagrów.

Print Friendly, PDF & Email

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Czarnobyl – były dwie eksplozje w reaktorze?

Z PKF przez Polskę i świat – Podróże do ZSRR

17 września 1939 – dzień klęskiDodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
pl Polski
X