Dzieci grają na instrumentach w „kapsułach” ochronnych

Opublikowano: 09.03.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1166

Zdjęcia z życia w pandemii rzadko pojawiają się w mediach głównego nurtu, zdjęcia takie, jak te umieszczone w naszej dzisiejszej publikacji: grupa licealistów ćwiczących razem w sali prób, z których każdy gra w indywidualnym zielonym namiocie, a ich twarze i instrumenty są widoczne tylko przez wąskie plastikowe okno. Podobnie jak w przypadku zmian klimatycznych, motorem pandemii nie jest nauka i logika, ale globalistyczny program, którego należy przestrzegać i koniec kropka.

Pomyśl o tym jak o zwrocie „ręce do góry, albo strzelam!” Opinia niezależnych wirusologów z całego świata, nie ma znaczenia, po prostu media mainstreamowe powtarzają mantrę PLANdemii, wtórują im przekupieni politycy a każdy, kto jest przeciw usłyszy formułkę: „ręce do góry, albo strzelam!” Jest to niebywałe jednak współczesna cywilizacja zgodziła się na tego typu paranoję, świat nadal jeszcze czeka w blokach startowych do rewolucji anty-pandemicznej. Oby ten czas już nie był za długi.

Liczba osób, które zmarły z powodu COVID-19 blednie w porównaniu z innymi światowymi epidemiami, takimi jak hiszpańska panika grypy z 1918 roku, w której 50 000 000 ludzi zmarło na grypę. Do tej pory na całym świecie z powodu COVID-19 zmarło 2,5 miliona ludzi, o ponad 95% mniej niż osoby, które zmarły w 1918 roku, ale traktujemy to jak najgorszą epidemię w dzisiejszych czasach a tak z pewnością nie jest. Dodatkowo liczba zgonów na COVID-19 jest zawyżona, ponieważ lekarze praktycznie każdy zgon kwalifikowali jako zgon COVIDOWY. Skandal!

To, co to jest, z czym my właściwie mamy do czynienia? Oczywiście to po prostu ostateczne formowanie się Nowego Porządku Świata, nic dodać nic ująć. Ja osobiście nie będę nosić maski, nie przyjmę zastrzyku z jakąś bliżej nieokreśloną trucizną mRNA. Pamiętaj, że wszystko to jest przede wszystkim duchową walką i wojną w Twoim umyśle, której celem jest zmiana twojego sposobu myślenia. Teolodzy uważają, że to Duch Antychrysta właśnie teraz przygotowuje drogę do pojawienia się człowieka grzechu, syna zatracenia.

Niewątpliwie mamy obecnie do czynienia z całą serią patologicznych wydarzeń, których celem jest doprowadzenie człowieka do ostateczności. Celem jest doprowadzenie człowieka do ostatecznego załamania psychicznego. Nie możemy sobie na to pozwolić, musimy wytrwać do końca, ponieważ wierzymy, że ta pandemia się skończy a wówczas, gdy się skończy będziemy musieli ponownie ruszyć z kopyta. Zdrajcy zostaną ukarani w taki czy inny sposób, ale pamiętajcie, że sprawiedliwość jest cierpliwa, i dosięgnie kolaborantów banksterów typu Mateusz Morawiecki.

Pamiętajmy o tym, aby czuwać nad naszymi dziećmi, ponieważ są one bezbronne i w znacznym stopniu wzorują się na dorosłych, na swoich rodzicach. Nie pozwalajmy na proceder ich dosłownego duszenia po przez maseczki. Dbajmy o ich rozwój intelektualny, ponieważ nauczanie zdalne to kpina, która przyczyni się do tego, że wzrośnie nam pokolenie ludzi ułomnych umysłowo, niestety. Dbajmy o nas samych i nie dajmy się zagonić w ciemny róg, niczym zastraszony pies.

Zaciśnijmy pięści, wyostrzmy umysł, uzbrójmy się w cierpliwość, nasz czas nadejdzie. Pamiętajcie, jeżeli czas pandemii wykorzystacie w sposób odpowiedni, wówczas wyjdziecie z niej umocnieni i silniejsi psychicznie. Wykorzystajcie te tygodnie a będziecie bardziej odporni mentalnie oraz fizycznie. Wykorzystajcie te miesiące pandemii na indywidualny rozwój a będziecie szybsi, sprytniejsi, a nawet nieugięci. Wykorzystajcie rok pandemii na indywidualny rozwój a będziecie nie do pokonania. Jednak rozpocznijcie już od teraz. Świat was potrzebuje, świat potrzebuje odważnych wojowników. To już nie jest slogan z filmu, ale realne wezwanie. Czy na nie odpowiesz?

Autorstwo: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 13, średnia ocena: 4,69 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Skalp
Użytkownik
Skalp

Nie sądzę, że nadal należy stać w blokach. Ja sam ze sobą doszedłem do wniosku, że to jest czas przejścia z zbierania informacji i się nimi ekscytowania, do realnych działań. Co można zrobić? Kreatywność nie zna granic. Można na przykład tak jak ja używać prowokacji. Ja co tydzień robię bonusową rundkę długa linia autobusowa w masce Guya Fawkesa. Czekam aktualnie na koszulki z pewnymi wytrychami, co do covidowych zagadek. Je będę zakładał podobnie jak i maske. Możliwe, że porzucę taka maske zupełnie….straszliwie śmierdzi ona od środka…no ale robi wrażenie. Można podejść do osób, które zaslaniaj twarz ale w sposób zdecydowanie nie zgodny z rozporządzeniem i zapytać ich mniej więcej tak. Skoro widzę, że zasłaniasz się człowieku właściwie już z odruchu i w taki sposób, że przysługuje Ci mandat…. To znaczy, że nie wierzysz w to tłumaczenie, które ma uzasadniac zasłanianie się. No to w takim razie…po co w ogóle się zasłaniasz? Pewnie padnie coś w stylu bo wszyscy tak robią. Można wtedy takiemu człowiekowi uświadomić, że on się zwyczajnie boi być wytykanym palcami i boi się prezentować postaw, które są dla niego naturalne i normalnie i zapytać czy nie uważa on, że w taki sposób nakręca koło. Każdy podobnie jak on czeka na tego,kkto piierwszy przełamie lody.IIlu ttakich jest? Nie wymagajmy bohaterstwa od innych, zacznijmy od siebie. Wszystko co potrzebne to pomysł i odwaga. Ci, którzy stosują maseczki z przeświadczenia, ze tak trzeba, bo sytuacja jest tragiczna, to już ich sprawa. Wolność myśli obowiązuje w moim światopoglądzie. Nawet takiego człowieka czasem jednak pewna informacja potrafi ruszyć z okopu.