„Dystans społeczny” wziął się nie wiadomo skąd

Opublikowano: 21.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2507

Były komisarz amerykańskiej Agencji ds. Leków i Żywności (FDA), dr Scott Gottlieb, w wywiadzie dla stacji CBS przyznał, że obowiązująca w czasie pandemii norma zachowywania odległości, wyznaczona w Stanach Zjednoczonych na 6 stóp (1,83 metra) była ustanowiona „arbitralnie i samorzutnie”, i że „nikt nie wie skąd wzięła się”.

https://www.youtube.com/watch?v=Y5wz7HJ8xyM

Dr Gottlied dodał, że „jedynym powodem zamknięcia szkół [w USA] było to, że CDC powiedziało, że dzieci muszą zachować dystans 6 stóp. (…) Jeśli CDC powiedziałoby, że należy zachować 3 stopy, to wiele szkół pozostałoby otwartych”. Początkowo, CDC przedstawiło Białemu Domowi rekomendacje wprowadzenia dystansu 10 stóp, ale powiedziano, że jest to niemożliwe i strony poszły na kompromis. Wyjaśniając różnice opinii po obu stronach, dr Gottlieb podsumował, że „Oto jak cała sprawa wygląda na arbitralną i nie popartą naukowo”.

Obecnie CDC rekomenduje utrzymywanie dystansu 3 stóp, co również nie ma żadnych podstaw naukowych.

Wypowiedź dr. Gottlieba pokazuje dobitnie i po raz kolejny, że wszystkie bez najmniejszego wyjątku nakazy i zakazy w czasie tzw. pandemii nie mają żadnego uzasadnienia naukowego i są jedynie elementami kontroli i tresury społecznej. Listę nonsensów można zacząć od bezskuteczności masek, przyłbic, rękawic, żelów, pleksiglasowych szyb, przez fałszywe i nieprzydatne do zastosowanych celów testy PCR, przez zupełnie nieskuteczne – i groźne dla zdrowia indywidualnego i całych populacji – tzw. szczepionki, aż po wspomniane utrzymywanie dystansu.

Tzw. dystans społeczny, wprowadzony najpierw w Stanach Zjednoczonych, a później skopiowany na całym świecie, stał się nową normą obowiązującą nawet do dzisiaj w wielu miejscach (lotniska, urzędy), jakkolwiek nie ma najmniejszej podbudowy medycznej czy naukowej. Jest natomiast skutecznym narzędziem dezintegracji społecznej, budowania wrogości, nieufności i zrywania kontaktów socjalnych, czyli tym o co zabiegają budowniczowie Nowego Porządku Światowego, wraz z lokalnymi Nowymi Ładami.

Cała tzw. pandemia zbudowana została na kłamstwie, a jej celem nie jest nawet wyszczepienie ludzkości – aczkolwiek wskazanym etapem, podczas którego bogaci stają się jeszcze bogatsi, firmy farmaceutyczne mają jeszcze większy wpływ na polityków oraz możliwa jest korekcja liczebności populacji – ale wprowadzenie całkowitej kontroli, m.in. poprzez tzw. paszporty kowidowe, a w przyszłości wszczepiane mikroczipy.

Dr medycyny Scott Gottlieb (ur. 1972) był komisarzem FDA w latach 2017-2019, a obecnie jest „inwestorem” oraz członkiem zarządu koncernu farmaceutycznego Pfizer.

Opracowanie i źródło: Bibula.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Czyżby „dystans” wymyślono nie tylko w celu tresowania ludzi, ale również stworzenia bariery psychicznej przed bliskością innych ludzi? Pomaga, podobnie jak maseczki, potęgować strach i alienację.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Matylda 21.09.2021 07:33

    Jak to nie wiadomo skąd? Prosto z podręcznika sekty i narcyza – ofiarę bombardować miłością (uratujemy szprycą), nastraszyć (bez szprycy umrzesz i zabijesz ciocię), upodlić szmatą, a na koniec odizolować od bliskich i straszyć, straszyć, straszyć.

  2. Dandi1981 21.09.2021 13:12

    A co by było gdyby wybuchła prawdziwa pandemia i okazało by się że testy źle wykrywają, maski nie chronią dystans 2 metrów nic nie daje A szczepionki nie zapewniają odporności.
    Tylko zbiornik z tlenem i OP1 uchroniło by czlowieka będącego na zakupach w razie prawdziwej pandemi. A żywność tylko ta hermetycznie pakowanna nadawała by się do jedzenia.

  3. Szurnięty Mędrzec 21.09.2021 19:23

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.