„Dyrektywa 001” ONZ zapowiada NWO już w 2025 roku

Opublikowano: 02.10.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2514

Nie do końca wiadomo czy mamy do czynienia z prawdziwym dokumentem przygotowanym przez ONZ, czy też ze zgrabnym fejkiem. Jeśli jednak jest to dyrektywa autentyczna, to bardzo jasno przedstawia, co nas czeka już za niecałe 4 lata…

„Mapa Gomberga” wydana w 1942 roku w Filadelfii przez M. Gomberga przedstawiająca propozycję podziału świata i megapaństw po II wojnie światowej

Treść owej dyrektywy nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wszystkie państwa członkowskie ONZ po otrzymaniu dokumentu, mają natychmiast wdrożyć zawarte w nim nakazy. Z dyrektywy dowiadujemy się między innymi, że zmienione zostaną nazwy państw. USA staną się “America Area 0002″, Kanada stanie się obszarem zwanym „America Area 0001″, Meksyk i inne kraje Ameryki Środkowej, zmienią zaś nazwę na America Area 0003″. Kraje Ameryki Południowej otrzymają wspólną nazwę „America Area 0004″.

Również Europa stanie się jednym państwem, o nazwie „Europa 0010″. Kraje azjatyckie zaś będą istniały jako „Asia 0020”. Wszystkie kraje w obrębie tych obszarów, także otrzymają nowe nazwy, ale będą już regionami, czymś na kształt dzielnic w megapaństwach. Zostaną także wytyczone nowe granice.

Wszystkie obowiązki rządowe, administracyjne, wojskowe i policyjne, będą wypełniały Centra Kontroli ONZ. Dotychczasowe władze państwowe, przekażą pełnię swoich umocowań Organizacji Narodów Zjednoczonych. Zostanie utworzona globalna armia pod kontrolą ONZ oraz prawdziwy rząd światowy.

W dyrektywie pada nawet stwierdzenie: „Każdy jest stracony, z wyjątkiem wysokich rangą przywódców ONZ i ich rodzin, więc nie dawaj naszej Radzie pretekstu, by wyeliminować ciebie, twoich przyjaciół i sąsiadów”.

Być może więc pandemia COVID-19, jest przygotowaniem do momentu ogłoszenia Nowego Porządku Świata przez ONZ. Tak się bowiem dziwniej składa, że według dokumentów Banku Światowego, problem z COVID-19 ma się skończyć także w roku 2025.

Całość dokumentu dostępna jest TUTAJ.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Próbowałem zweryfikować tę wiadomość i podrążyć temat. Pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy, to brak jakichkolwiek logotypów i oznakowań dokumentu. Brakuje informacji o źródle pochodzenia pliku. Najstarsze miejsce (30.01.2019), w którym znalazłem informację o „Dyrektywie 001” , to forum internetowe „US Carry”, a więc na rok przed „pandemię COVID-19”. Znalazłem też podejrzenia, że dokument został celowo wypuszczony do sieci przez władze, aby wybadać reakcję opinii publicznej. Możliwe, że dokument opublikowano wcześniej. Nie znalazłem o nim wzmianek na stronach tzw. „niezależnych weryfikatorów”. Publikuję na naszym portalu jako ciekawostkę – lepiej wiedzieć więcej niż mniej, bo nigdy nic nie wiadomo.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.