Dyrektor spółki kolejowej „zastrzelił się na balkonie”

Opublikowano: 30.09.2022 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1136

Ciało 52-letniego Pawła Pchelnikowa znaleziono na balkonie jego moskiewskiego mieszkania. Był dyrektorem spółki kolejowej Digital Logistics. Od początku roku cały świat obserwuje dziwny łańcuch zgonów wysokich rangą menedżerów w Rosji.

Pchelnikow miał być dyrektorem ds. komunikacji w Digital Logistics, spółce zależnej Kolei Rosyjskich, która specjalizuje się w transporcie towarowym. Śmierć najwyższego menedżera potwierdziła sama spółka. Rankiem 28 września ciało Pchelnikowa znaleziono na balkonie jego mieszkania w Moskwie. Według rosyjskich władz pięćdziesięciodwuletni menedżer miał popełnić samobójstwo, ale przyczyny jego działania nie są jeszcze znane. To siódme „samobójstwo” rosyjskiego członka ścisłego kierownictwa od początku 2022 roku, a inni zginęli w dziwnych okolicznościach, ponoć spadając ze schodów lub z łodzi (albo szpitalnego okna).
Inne zgony

Na początku lipca Jurij Woronow, wpływowy rosyjski biznesmen związany z energetycznym gigantem Gazpromem, został znaleziony z przestrzeloną głową w swoim basenie. Innym przykładem jest śmierć wysokiego rangą członka zarządu Gazpromu, Aleksandra Tiulakowa. Znaleziono go powieszonego w jego domu. Policja zamknęła sprawę jako samobójstwo, ale według źródeł bliskich śledztwu, ciało Tiulakova nosiło ślady walki i było posiniaczone.

Leonid Szulman, lat 60, który pracował jako szef logistyki transportu w Gazprom Invest, został znaleziony zasztyletowany w swoim domu. Szulman znalazł się w tym samym sąsiedztwie co Tiulakow, a potem Woronow. Kolejna śmierć nastąpiła w kwietniu, kiedy znaleziono martwego Władysława Awajewa, 51-letniego byłego wysokiego urzędnika Kremla związanego z Gazprombankiem. Według oficjalnej wersji śledztwa, odebrał sobie życie po zabiciu żony Jeleny, lat 37, i 13-letniej córki.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Echo24.cz, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

5

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. davNieZmanipulowany 30.09.2022 10:54

    Ciekawe. Czyżby okazali się jakimiś szpiegami? Ruskie tak po prostu nie eliminują swoich.

  2. Jefferson 30.09.2022 12:36

    Pewnie im było wstyd za swój niewystarczający wkład w rozwój ojczyzny…

  3. KubaD. 30.09.2022 13:11

    To jest masakra, globaliści sprzątają kogo i gdzie chcą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.