Pfizer celowo mutuje wirusa

Opublikowano: 27.01.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2626

Autorstwo: Maciej Podstawka
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Foxi 27.01.2023 20:22

    To ustawka psy-op. Trzeba wystawić jakieś kozły ofiarne, żeby na nich skierować gniew stada.

  2. walter667 28.01.2023 01:47

    Yep, wali na odległość ustawką, bo to najprostszy sposób aby ukryć własne działania. Nie ukrywać (bo zawsze ktoś będzie drążył temat), tylko po prostu przyznać się jak ostatnio jest ze wszystkim – żarciem robali, miastami 15-minutowymi, ograniczeniu komsumpcji, kamerach na ulicach z trackingiem po BT, zakazie aut spalinowych, planie rozrób w całej EU albo na całym świecie. Widać ewidentnie że jakiś “muzg” siedział albo sprzedał “ajdija” za grube miliony, ze aby ukryć coś, to coś właśnie trzeba…nagłośnić. Pożyjemy zobaczymy. Jedynie co do tego konfliktu na wschodzie mam mieszane uczucia – czy to prawdziwe czy również ustawka na miarę świętego krowida.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.