Dwie palestyńskie dziewczynki aresztowane

Opublikowano: 08.06.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 983

Każdego roku służby Izraela aresztują od 500 do 700 nieletnich Palestyńczyków. Większości z nich nie podaje się powodu zatrzymania.

Na opublikowanym w internecie materiale można zobaczyć, jak izraelski żołnierz aresztuje 10-letnią palestyńską dziewczynkę. Druga z nich mówi żołnierzowi, że nie może zabrać jej siostry. Ten odpowiada: „Nie mogę?!”, i podchodzi, by skuć dziesięciolatkę. Starsza dziewczynka mówi, aby zaaresztował ją w zamian za młodszą siostrę, dodając, że nie obchodzi ją czy zostanie aresztowana. Żołnierz aresztuje obie.

Każdego roku służby Izraela aresztują od 500 do 700 nieletnich Palestyńczyków. Jak podaje Khaled Quzmar, większości z nich nie podaje się powodu zatrzymania. Przykładowym powodem jest rzucanie kamieniami, bądź zbieranie ziół i dzikich warzyw. Nieletnie osoby są przesłuchiwane, i zmusza się je do podpisania dokumentów w języku hebrajskim (którego nie rozumieją).

Warto przy tym przypomnieć, iż według religii talmudyzmu zwanej dzisiaj judaizmem – goje (nie-Żydzi) są ludźmi „niższej kategorii”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

14

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.