Nie tylko nas zaszczepią, ale i zaczipują

Opublikowano: 22.05.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 13

„Wiem, że w Polsce dogadały się dwie firmy, które mają zajmować się wszczepywaniem między palce czipa. Ma on pomóc w monitorowaniu delikwenta pod pretekstem ochrony zdrowia” – mówi Stanisław Michalkiewicz w wywiadzie dla w wRealu24. Michalkiewicz: „Pod pretekstem ochrony zdrowia, wszyscy będziemy nie tylko zaszczepeini ale i zaczipowani. To jest apokaliptyczna wizja, że znamiona bestii będziemy nosić. To jest zgodne z tym, co zapowiadał Bill Gates, który jest zwolennikiem różnych społecznych inżynierii, m.in. depopulacji planety. Trochę mu się dziwię, bo gdyby naprawdę uważał jest na planecie jest za dużo ludzi to powinien sam się powiesić, albo otruć”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 2,33 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o