Dwa obiekty UFO opuszczają ziemską atmosferę

Opublikowano: 20.05.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 619

Niezwykłe nagrania wykonane z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nie należą do rzadkości. Właśnie sieć podbija kolejny film z ISS przedstawiający zaskakującą anomalię.

Nagranie wykonano 13 maja bieżącego roku. Zarejestrowano dwa obiekty, które wylatywały z ziemskiej atmosfery i oddaliły się w kosmos.

Zwykle to obiekty z kosmosu spadają na Ziemię i nie mają w zwyczaju odlatywać. W tym wypadku o ile nie mamy do czynienia ze złudzeniem, widzimy coś co wzlatuje w przestrzeń kosmiczną niczym rakieta.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. edek 21.05.2018 14:12

  Sprawdziłem klatka po klatce. Niestety w materiale z youtube te 2 smugi są tylko na jednak klatce, nie można wywnioskować, z którego kierunku nadleciały.

  Z drugiej strony chyba nie mogą to być ślady na kamerze, bo przecież by zostały. Poza tym kamera optycznie by nie wyłapała z bliskiej odległości, optyka jest ustawiona na dużą odległość.

 2. gajowy 22.05.2018 10:32

  Przypomina to ślad jonizujący w detektorach promieniowania jonizującego lub cząstek elementarnych. Stawiam na zakłócenia aparatu spowodowane promieniowaniem jonizującym. W kosmosie nieźle tym wali.

 3. realista 22.05.2018 10:49

  jest taki program naukowy, w którym można wziąć udział, polegający na pozostawieniu włączonego telefonu z zaklejonym obiektywem. rejestruje on wtedy ślady ciemnej materii, i na coś takiego mi to właśnie wygląda.
  https://www.crazynauka.pl/twoj-smartfon-poszuka-ciemnej-materii-dzieki-polskim-naukowcom/
  … .. .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.