Duńczycy znaleźli tajemniczy obiekt w pobliżu Nord Stream

Opublikowano: 25.03.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2060

Agencja Energii Królestwa Danii zamierza wydobyć tajemniczy obiekt, który znaleziono w pobliżu rurociągu Nord Stream.

W zeszłym tygodniu duńskie służby odkryły cylindryczny obiekt o średnicy około 10 cm w pobliżu ostatniej nienaruszonej rury gazociągu Nord Stream 2. Obiekt ugrzązł w piasku dna morskiego, z którego wystaje na ok. 40 cm. Duńczycy zamierzają wydobyć go i poddać badaniom.

„Aby wyjaśnić charakter tego obiektu, wydobędziemy go przy wsparciu Ministerstwa Obrony. Duńska Agencja Energii zaprosiła właściciela gazociągu Nord Stream 2 do udziału w całej operacji” – potwierdziła Duńska Agencja Energii.

Duńczycy poinformowali, że „obiekt ten nie stanowi poważnego zagrożenia dla bezpieczeństwa rurociągu”. Duńskie władze przekazały, że czekają obecnie na odpowiedź Nord Stream AG2 w tej sprawie.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Reuters
Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 25.03.2023 17:20

    Pewnie ,,element,, jakiejś bomby. Widocznie skądś ,,odpadła,,.

  2. Szurnięty Mędrzec 26.03.2023 07:20

    Emocje jak na grzybobraniu

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.