Duda zaprosił Biedronia po interwencji Amerykanów?

Opublikowano: 17.06.2020 | Kategorie: Polityka, Seks, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1214

Jeszcze w weekend prezydent Andrzej Duda wraz z politykami Prawa i Sprawiedliwości krytykował ideologię LGBT, ale już dzisiaj zaprosił do Pałacu Prezydenckiego reprezentantów tego środowiska na czele z Robertem Biedroniem. Zdaniem „Dziennika Gazety Prawnej” zmiana narracji rządzących ma związek z interwencją ze strony Stanów Zjednoczonych.

Słowa Dudy odbiły się szerokim echem nie tylko w naszym kraju, lecz również w liberalnych mediach w szeroko pojętym świecie zachodnim. Głowa państwa w weekend stwierdziła między innymi, że „LGBT to nie są ludzie, ale ideologia”, porównując również postulaty ruchów mniejszości seksualnych do bolszewizmu. Sytuację podgrzali dodatkowo politycy PiS-u na czele z Przemysławem Czarnkiem, krytykującym obecny kształt tak zwanych „praw człowieka”.

Dosyć szybko Duda wycofał się jednak ze swoich słów. W serii anglojęzycznych wpisów w serwisie „Twitter” oznaczył on czołowe międzynarodowe agencje informacyjne, pisząc o wyrwaniu jego słów z kontekstu. Ma on bowiem opowiadać się za „różnorodnością i równością”, a także „wierzy w tolerancję dla wszystkich poglądów”.

Zmiana narracji prezydenta, zdaniem „Dziennika Gazety Prawnej”, ma mieć związek z interwencją ze strony Stanów Zjednoczonych. Słowa Dudy odbiły się szerokim echem w Białym Domu, ponieważ za negocjacje w sprawie budowy w naszym kraju amerykańskiego „Fortu Trump” odpowiada zadeklarowany homoseksualista, Richard Grennell. Poza negocjacjami w sprawie instalacji wojsk USA w Polsce jest on odpowiedzialny chociażby za światową kampanię Białego Domu na rzecz mniejszości seksualnych.

Amerykańska ambasador Georgetta Mosbacher miała więc upomnieć Pałac Prezydencki, że niemożliwe jest utrzymywanie bliskich relacji z jej krajem, gdy „stosuje się dyskryminacyjną retorykę”. Zapewne z tego powodu już dzisiaj Duda ma przyjąć w swojej siedzibie między innymi Biedronia wraz z jego matką, a także napotkanego przez siebie w Lublinie homoseksualistę Bartosza Sokołowskiego. Ten ostatni odpowiedzialny jest za prowokację w postaci wieszania na tabliczkach z nazwami miejscowości napisów „Strefa wolna od LGBT”.

Na podstawie: Forsal.pl, Dziennik.pl
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Sodomici rządzą światem zachodnim. Stolica Sodomii to Tel Aviv w wiadomym państwie. To podwójna kumulacja władzy. Panie Prezydencie, jak chce pan wygrać te wybory, to trzeba rozważniej dobierać słowa. Nawet wtedy gdy ma pan rację.
Jak uczy pana Księga? Mt 10,16
“Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!”

sga
Użytkownik
sga

kapital rzadzi swiatem panie Kalambur
z nadreprezentacja wiadomej nacji
a nie zadni sodomici :D
I cytowanie ich ksiazeczek i pisemek jest dla barankow lagodnych
Badz nielagodnym barankiem ;)

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Kapitał nie może być sodomicki? Jeśli sodomitów wspiera?

sga
Użytkownik
sga

wspieranie sodomitow nie oznacza ze wspierajacy sa sodomitami.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Są z Sodomitami. Wspierają ich sprawę. Są zatem Gomorytami, wspierającymi Sodomitów swych sąsiadów.

Jak zwał tak zwał. Istotne jest tylko to, że ruch fanów oka nutelli za kasę swych gomoryckich sponsorów pragnie zwiększać swą liczebność przy użyciu mediów i rządów światowych, poszerzając przy pomocy prawa propagandę wśród najmłodszych w szkołach, w filmach i wszelkich możliwych środkach wpływania na świadomość. Czyniąc równoważnym związek hetero i homo niszczy naturalny model rodziny i więzi rodzinne, czym rozwala stary model i tworzy nowy globalny model. Przemielony i pozbawiony płci.

Sodoma i Egipt z apokalipsy.

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Kolejny dowód na poddaństwo naszych aktorów sceny politycznej. Im szybciej wywieziemy ich na taczkach tym lepiej dla nas!! Przykładem Iranu podziękować amerykanom żydom i innym najeźdźcom i zacząć budować dobrobyt oparty na własnej pracy i zasobach, nie liczyć na ochłapy z unii czy usa!!

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

Wszystko chodzi o depopulacje, więcej pederastów i skrzywieńców psychicznych tym mniej normalnych związków reprodukujących populację.

polantek
Użytkownik
polantek

Chodzi raczej o depopulację białej rasy a szczególnie Słowian.