Duda w służbie antypolskiej propagandy Putina

Opublikowano: 26.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1034

Zwykli Rosjanie raczej są przyjaźnie nastawieni do Polaków, mimo iż rosyjskie media demonizują nas swoją propagandą. Teraz Andrzej Duda mocno pomógł Władimirowi Putinowi wmówić obywatelom Rosji nienawiść do Polski i Polaków. Grozi Rosji atakiem atomowym. Ponieważ nie mamy własnej broni jądrowej, straszy amerykańską. Brzmi to absurdalnie, lecz pamiętajmy, że dzięki PiS-owi na terenie Polski mamy amerykańskie bazy wojskowe, więc sytuacja jest dla nas nadzwyczajnie niebezpieczna. Analiza Krzysztofa Atora Woźniaka.

10

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 26.09.2022 17:50

    Jesteśmy do ,,odstrzału,, to oczywiste.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.