Drugi Konwój Wolności w Kanadzie

Opublikowano: 27.12.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2079

Drugie wydanie Konwoju Wolności będzie miało miejsce Winnipegu w Manitobie w lutym 2023 roku, aby upamiętnić tych, którzy zeszłej zimy wsparli ruch przeciwko federalnym nakazom i ograniczeniom dotyczącym szczepień przeciwko COVID-19 w Ottawie.

Konwój nazwany „World Unity Convoy” zbierze się w Winnipeg na czterodniowe wydarzenie, które rozpocznie się 17 lutego 2023 r. „Będziemy zapraszać grupy z całego kraju, aby przyłączyły się do nas w jedności na rzecz lepszej przyszłości dla naszych dzieci na całym świecie i w Kanadzie” – powiedział jeden z organizatorów, nazywany „Bugbear”, w transmisji na żywo na Facebooku w dzień Bożego Narodzenia. „Zapraszamy każdego, kto zechce do nas dołączyć”. Dodał, że wybrano Winnipeg, ponieważ jest to „środkowy punkt w Kanadzie”, do którego mogą zjechać ludzie od wybrzeża do wybrzeża.

Inny organizator, Ron Clark, dodał, że tego dnia będą również konwoje przybywające „z północy i południa”, a także grupy zagraniczne jednocześnie w swoich krajach.

James Bauder, założyciel Canada Unity, przyznał podczas transmisji na żywo, że wcześniej ogłosił, że konwój przejedzie obok Ottawy w sposób, który pozwoli mieszkańcom się do niego przyłączyć. Ottawa Police Service (OPS) w reakcji na tę zapowiedź rozpoczęła przygotowania kupując sprzęt.

Serena Winterburn, rzeczniczka Team (Together Every Advances Mankind) World Unity, powiedziała, że ​​konwój w przyszłym roku nie będzie miał formy protestu, ale „świętowania i upamiętniania”. „To wydarzenie organizowane dla uczczenia i upamiętnienia obywateli w całym kraju i na świecie, którzy połączyli się w 2022 roku we wspólnym celu budowy silniejszego, bardziej zjednoczonego narodu – takiego, w którym prawa i wolności jego obywateli są szanowane” – powiedziała Winterburn, znana również jako „Serena Freedombear” na Facebooku, w poście wideo z 25 grudnia. „To pokojowe zgromadzenie, więc do CSIS [Kanadyjskiej Służby Wywiadu Bezpieczeństwa] 0 lepiej zaznaczcie swój kalendarz. Policja w Winnipeg już o tym wie”.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Na podstawie: TheEpochTimes.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.