„Druga fala” to „epidemia fałszywie dodatnich testów”?

Opublikowano: 06.10.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Pomimo twierdzeń Anthony’ego Fauci i innych, że Amerykanie powinni przygotować się na „drugą falę” koronawirusa z Wuhan (COVID-19), były dyrektor naukowy firmy Pfizer, dr Mike Yeadon, mówi, że to nic innego jak podsycanie strachu, który oparty jest na śmieciowej nauce i oszustwie.

Były wiceprezes giganta farmaceutycznego, dr Yeadon, twierdzi, że „prawie wszystkie” testy przeprowadzane na koronawirusa z Wuhan (COVID-19) są „fałszywie dodatnie”, co zostało już zaobserwowane na Florydzie. Dr Yeadon mówi również, że „nie ma żadnych naukowych podstaw by twierdzić, że powinna nastąpić druga fala”.

Każda „druga fala”, która się pojawi, będzie stworzona w całości w oparciu o fałszywe „nowe przypadki”, mówi dalej dr Yeadon odpowiadając twierdząco na pytanie, czy „opieramy się na polityce rządu, polityce gospodarczej, wolności obywatelskich, jeśli chodzi o ograniczenie liczby uczestników do sześciu osób na spotkaniu… wszystko to w oparciu całkowicie fałszywe dane”.

„Gdyby nie dane z testów, które bez przerwy podaje telewizja, słusznie doszedłbyś do wniosku, że pandemia się skończyła, ponieważ nic się nie wydarzyło” stwierdził dalej dr Yeadon, zauważając, że prawdopodobnie w nadchodzących miesiącach więcej osób zostanie przyjętych do szpitali z typową grypą, ale nie należy ich mylić z przyjęciami w odniesieniu do koronawirusa w Wuhan (COVID-19).

Koniecznie obejrzyj poniższy film z Brighteon.com, w którym dr Yeadon rozmawia z Julią Hartley-Brewer, na temat prawdy dotyczącej plandemii koronawirusa z Wuhan (COVID-19).

Dr Yeadon opublikował artykuł mówiący o tym, że „krzywa” zachorowań została „spłaszczona” kilka miesięcy temu.

Wcześniej w tym miesiącu dr Yeadon i jego koledzy opublikowali artykuł, na temat tak zwanej „pandemii”. Artykuł pt. „How Likely is a Second Wave?” wyjaśnia, że ​​większość zgonów związanych z koronawirusem z Wuhan (COVID-19) miała miejsce w marcu i kwietniu i szybko zmniejszyła się w kolejnych miesiącach.

Do kwietnia większość krajów, w tym USA, z powodzeniem „spłaszczyło krzywą”, chociaż wzmożone testy, z których większość jest wadliwa, nadal zgłaszają nowe „przypadki”, które zwolennicy dalszych ograniczeń pandemicznych wykorzystują jako „dowody” na to, by dalej naciskać na niekończące się noszenie masek, utrzymywanie dystansu, a w niektórych przypadkach wprowadzanie blokad kraju. „Wartość wskaźnika śmiertelności infekcji (IFR) przyjęta przez Yeadona i wsp. w artykule wynosi 0,26%” – pisze Ralph Lopez dla HubPages. „Wskaźnik przeżycia choroby wynosi 100% minus IFR”.

Jeśli chodzi o rzekomo „nowatorski” charakter koronawirusa z Wuhan (covid-19), to dr Yeadon twierdzi, że jest on nowatorski tylko w tym sensie, że jest to nowy typ koronawirusa. Jak się okazuje, istnieje wiele innych typów koronawirusów, w tym cztery inne szczepy, które swobodnie krążą w populacji, gdy to czytasz. „Wszystkie mają uderzające podobieństwo sekwencji do nowego koronawirusa” – podkreśla dr Yeadon w swoim artykule, przedstawiając inną perspektywę, o której rzadko, jeśli w ogóle, wspominają główne media.

Autorstwo: Ethan Huff
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 22, średnia ocena: 4,95 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o