Dzieci, kochajcie Billa Gatesa, bo jak zniknie będzie strasznie

Opublikowano: 16.02.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1835

Kanał „You Tube” dla dzieci ostrzega, że ​​świat bardzo by ucierpiał, jeśli zabrakłoby Billa Gatesa.

https://www.youtube.com/watch?v=5nsIE94PYac

„Edukacyjny” kanał „You Tube” skierowany do dzieci opublikował przerażające wideo ostrzegające młodych widzów, że świat stałby się znacznie gorszy, gdyby zniknął z niego założyciel Microsoftu Bill Gates i inni miliarderzy.

W dziwacznym wideo zatytułowanym „Co by było, gdyby Bill Gates zniknął?” i oznaczony hashtagami #kids, #children i #education, narrator ostrzega, że ​​jeśli Gates zniknie, „wielu szanowanych miliarderów będzie nam brakowało”.

Opublikowana w styczniu animacja, która przyciągnęła uwagę dopiero w ostatnich dniach, przedstawia dwóch animowanych mężczyzn oznaczonych jako „Czysta energia” i „Stowarzyszenie lekarzy”, płaczących po zniknięciu Billa Gatesa, który przestaje im dawać stosy gotówki.

Film dalej ostrzega, że ​​Fundacja Billa i Melindy Gatesów jest „największą prywatną fundacją charytatywną na świecie” i dodaje, że gdyby Gates zniknął, inni miliarderzy również mogliby przestać przekazywać pieniądze na cele charytatywne.

Zniknięcie Gatesa może również doprowadzić do „uderzenia” w „wysiłki na rzecz ochrony klimatu”, a „paliwa kopalne mogłyby powrócić” – mówi narrator. Następnie stwierdza ponuro, że Warren Buffett, słynny amerykański inwestor i inny miliarder, „bardzo tęskniłby za swoim najlepszym przyjacielem”. Animowany Buffett siedzi na ławce i szlocha.

Dziwne wideo pojawiło się na skierowanym do dzieci kanale „AumSum Time” – wcześniej znanym jako „Smart Learning for All” – który ma ponad dwa miliony subskrybentów i prawie 600 milionów wyświetleń we wszystkich swoich filmach.

W innym filmie z kanału zatytułowanym „Co by było, gdyby Rosja zniknęła?” Narrator stwierdził, że „jeśli Rosja zniknie, pokój może wreszcie mieć szansę”, zauważając, że Rosja jest drugim co do wielkości eksporterem broni na świecie. Warto zauważyć, że chociaż Stany Zjednoczone są największym eksporterem broni, nie wspomniano o tym w filmie z pytaniem, co by się stało, gdyby Stany Zjednoczone nagle zniknęły.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: RT
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. donkey 16.02.2021 11:20

    Święty Odźwierny*. Urocze.

    * – bo otwiera bramy (ang. gates)

  2. Skalp 16.02.2021 16:12

    Co mówił Lenin? Otóż twierdził, że jak mu dać kilka tysięcy młodych to dużo zdziała, dać mu jedno pokolenie, a zmieni świat. Totalnie się z nim zgadzam, to edukacja i indoktrynacja jest sednem rewolucji. W dość sporych rejonach świata wciąż najważniejsze stanowiska piastują ludzie którzy wzrastali w kulcie pracy na przykład, którzy brali udział w działaniach wojennych, w zupełnie innym etapie rozwoju kapitalizmu wolnorynkowego. Inne zasady były wówczas optymalne, inne są obecnie. Sęk w tym, w co dany człowiek wierzy, bo to wierzenia są motywacją, a motywacją dźwignią do działania. Dzisiejsi ludzie w wieku powiedzmy 15-20 lat to pierwsi dorośli, którzy dorastali w środowisku przepełnionym bodźcami, informacją, z internetem w kieszeni spodni, z tak olbrzymią potrzebą tego by coś się działo wokół nich. Ci dorośli będą bezprecedensowym pierwszym pokoleniem moim zdaniem, które zbiegnie się jednocześnie z wymieraniem osób z głowami nasączonymi blokiem wschodnim, zabobonami, robieniem czegoś “bo tak należy”. Wymrze z takimi osobami pewien ideał i stąd silna walka o młodych, kto wygra to starcie, ten ugra lata tłuste dla swoich wizji. Wszak jednostka rzadko kwestionuje stado, a jeszcze rzadziej ktokolwiek się do niej przyłącza, pytanie tylko o to, co stado będzie krzyczeć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.