Dr Zbigniew Kękuś – 1

Opublikowano: 02.10.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 203

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

Pan Kękuś nieźle zagrzebał w układzie. Za to mszczą się sk…. Znam ten mechanizm z autopsji.

“stępienie racjonalnego myślenia u ziobry” — dziękuję za podpowiedź, nie umiałem scharakteryzować i nazwać tego, co przez lata, tak mi u ziobry przeszkadza. Już teraz wiem.

Czy nieracjonalne myślenie u osoby publicznej (zajmującej się sprawami ludzi), można uznać za jakąś dysfunkcję w umiejętności rozpoznawania uczuć i emocji? Czyli jakby empatii?
Pytam, bo nie wiem. Wiem natomiast, że ludzie z brakiem empatii są przez psychologię określani jako patologia. Jak ktoś nie wie.
Takie osoby są wyłącznie skupione na sobie (innych nie rozumieją) Sprawdzają się zawodach,w których trzeba być wyrachowanym i kontrolować emocje. np. na pomnażaniu zysków banków, zimnych kalkulacjach, polityce… są bezwzględni i traktują innych przedmiotowo — jako środek do celu (słynne “cel uświęca środki”).

a teraz ziuberek zajmuje 2 ważne stanowiska państwowe, przyznam, że do tej pory nie rozumiem, jak ten numer przechodzi w prawie.

PL pod ręcznym sterowaniem idzie.

Najgorsze, że ok. 70-80% społeczeństwa ma w d. takie rozważania, uznaje, że “nic nie da się zmienić” (@#$%$!!, przecież to głowna treść przekazów medialnych — całe kino!) i tkwi bierna.

tak np.: https://www.youtube.com/watch?v=NkvYxVrsvzM
12 minuta, jak ktoś chce konkretów. [BaldTV]
i

Kris Mykina:
https://youtu.be/PoxAk9jGh6o
Dwóch Mojżeszów. Cz1 i 2

w skrócie:
dzień dobry NWO. [made in usa/illuminati]