Dr Kękuś pojmany i zamknięty w psychiatryku!

Opublikowano: 21.08.2015 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1055

Właśnie skończyłem montowanie materiału filmowego z pojmania dr Zbigniew Kękusia. Jestem też po rozmowie telefonicznej z psychiatryzowanym – oświadczył, że rozpoczyna protest głodowy bez jedzenia i bez picia. Pojmanie zostało zrealizowane w sposób podstępny, bowiem dr Kękuś dostał wezwanie na komendę policji Siemiradzkiego 24 w celu przesłuchania ws. rzekomego znieważenia prokuratora Legutko. Na komendzie na ławce czekali już na niego ci sami policjanci, którzy już wcześniej nachodzili jego i jego matkę w jej mieszkaniu – kobieta i mężczyzna.

Gdy zobaczył, że jest to podstęp, dr Zbigniew Kękuś szybko opuścił budynek, policjanci zaczęli za nim biec i go bez trudu pojmali, następnie umieścili go w samochodzie na cywilnych numerach rejestracyjnych i zawieźli, prawdopodobnie na posterunek. Z tego co wiem od jego matki, pojawił się on następnie w asyście policji pod mieszkaniem, gdzie matka przekazała mu rzeczy pierwszej potrzeby. Następnie zawieziono go do psychiatryka im. Babińskiego, gdzie przebywa w budynku 4B.

Przeprowadził ze mną krótką rozmowę, która jest zamieszczona w poniższym nagraniu.

Redaktor Krystyna Górzyńska, która interesuje się jego sprawą otrzymała odpowiedź od rzecznika Policji, że winnym zatrzymania jest krakowska Prokuratura. Przypomnę, że skierowano go na obserwację psychiatryczną, mimo że jego adwokat uznał, że nie ma do tego żadnych podstaw i na jego wniosek prokuratura nie zdążyła jeszcze odpowiedzieć. Niestety, dr Zbigniew Kękuś zdecydował się na dramatyczny protest głodowy, który zagraża jego życiu.

Jeśli nie rozumiesz na czym polega bezprawie wobec doktora Kękusia, możesz obejrzeć następujące materiały filmowe związanych z tematem umieszczenia go w psychiatryku: [film 1] [film 2] [film 3] [film 4] [film 5] [film 6] [film 7] [film 8] [film 9]

Źródło: MonitorPolski.pl


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

  1. Prometeusz 21.08.2015 18:39

    Mania bezobjawowa znow zbiera smiertelne zniwo…

  2. supersebi900 21.08.2015 22:39

    Ci policjanci sa jak ssmani…tylko wykonuja rozkazy….

  3. Prometeusz 21.08.2015 22:53

    Dokladnie. Maja przeciez dzieci i rodziny; to ci zli, polscy nazisci/faszysci ich do tego zmusili!

  4. argos1 22.08.2015 09:02

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.