Dr Czerniak i prof. Frydrychowski wygrali w NSL

Opublikowano: 21.10.2022 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2326

Wczoraj Naczelny Sąd Lekarski w Warszawie (jeden z organów Naczelnej Izby Lekarskiej) rozpoznał odwołania w sprawach lekarzy dr Huberta Czerniaka oraz prof. Andrzeja Frydrychowskiego, którym Okręgowy Sąd Lekarski w Gdańsku zawiesił prawo wykonywania zawodu za krytykę obostrzeń pandemicznych i eksperymentalnych preparatów terapii genowej zwanych marketingowo „szczepionkami COVID-19”.

NSA podjął decyzję o uchyleniu decyzji ws. zawieszenia prawa do wykonywania zawodu lekarza i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia.

Oby panom gratulujemy. To niewątpliwy sukces krytyków pandemii, aczkolwiek sprawa ciągnęła się bardzo długo. Nie wiadomo jak zachowa się ponownie Okręgowy Sąd Lekarski, gdy atmosfera nagonki na lekarzy z niepoprawnymi poglądami i ich „linczowania” opadła.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie i źródło zdjęcia: Facebook.com
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. joena 21.10.2022 20:44

    Super! Wreszcie! Trzeci rok nierząd nas gnębi. Dość tego!

  2. Jefferson 23.10.2022 17:35

    Ten z lewej to mecenas Tetela…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.