Dr Czerniak ma nieprawomocnie zawieszone prawo wykonywania zawodu

Opublikowano: 31.10.2019 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 458

Sąd lekarski przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zawiesił 30 października 2019 r. na rok prawo wykonywania zawodu dr Hubertowi Czerniakowi zarzucając mu, że propagował postawy antyzdrowotne wypowiadając się na temat przesunięcia szczepień na 6 miesiąc życia i apelując o zachowanie ostrożności przy podawaniu szczepionek zawierających związki aluminium.

Tak działa medyczna mafia prześladująca lekarzy krytykujących szczepienia i stawiających niewygodne pytania. Chcą tym przykładem represji zastraszyć przykładem innych lekarzy i zmusić ich do milczenia. Według Izb Lekarskich, które roszczą sobie prawo do monopolu na głoszenie „jedynie słusznej prawdy” o szczepieniach, lekarzom nie wolno krytykować mieć innego niż one zdania. Krytyków należy zastraszyć i zniszczyć kariery zawodowe.

Wyrok jest nieprawomocny, łamie konstytucyjne prawo do wolności słowa i rozpowszechniania poglądów, i zostanie zaskarżony do Sądu Najwyższego. Hubert Czerniak wciąż może przyjmować pacjentów.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: StopNOP.com.pl, Facebook.com
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
gajowy
Użytkownik
gajowy

Widać że żyjemy w faktycznym reżimie. Jak mozna wogóle odmówić komuś prawo do leczenia. Jak im sie nie podoba to niech mu cofną SWOJĄ rekomendację.
Jako pacjent chciałbym móc sie leczyć u kogoś kto MI wydaje się wiarygodny. Mogę ale nie musze kierować się rekomendacją jakiejś instytucji. Jak bysmy żyli w wolnym kraju to móglbym się leczyć legalnie u weterynarza. I on też mógłby mnie legalnie leczyć uprzejmnie mnie tylko wcześniej infomując, że w zasadzie to specjalizuje sie w mniejszych ssakach.

RobG56
Użytkownik

Proponuję też Izby Weterynaryjne, Szewskie, Hydrauliczne, Wojskowe: Generalskie, Pułkownikowe, Kapitańskie…
Czemu nie ma izb Wyborczych

Radek
Użytkownik
Radek

Gajowy. W 100% popieram. Nic ująć.

polach
Użytkownik
polach

“Sąd lekarski przy Okręgowej Izbie Lekarskiej”
Niech najpierw udowodnią swoje uprawnienia do sądzenia kogokolwiek, kto im je dał? i czy organ takie w ogóle od nas miał uprawnienia?
Nie są w stanie ich wykazać, udokumentować nawet, więc ich “wyroki” to oszustwo, brednia – dlaczego nikt aktorów “sędziów” nie pyta o ich prawo do sądzenia i skąd je mają?
Co do konstytucji gdyby była legalna(nie przeszła referendum 50plus1) to i tak 3/4 ustaw jest z nią nie zgodne podejrzewam, a jej niektóre zapisy są szkodliwe dla Nas wszystkich.
Sądy to dziś kpina z Nas wszystkich niszczą Polaków, rodziny , dzieci itp są tendencyjne , przewlekłe i źle zorganizowane a w nich role grają ludzie zupełnie nie mający poważania w społeczeństwie…
Są kliki prokuratorsko, sędziowskie które wyłudzają majątki itp zleca się im zniszczenie firmy itp.
Korupcja jest taka że bogaty psychopata poprzez odpowiednich adwokatów kupuje ich wyroki w kuluarach przynajmniej tak jest w Krakowie.