Dożywocie za 136 zgwałceń heteroseksualnych mężczyzn

Opublikowano: 10.01.2020 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1934

Pochodzący z Indonezji Reynhard Sinaga i mieszkający w Manchesterze otrzymał dożywotni wyrok więzienia za popełnienie aż 159 przestępstw seksualnych, w tym 136 gwałtów. Prokuratura powiedziała, że liczba gwałtów popełnionych przez 36-latka jest największa w „historii brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości”.

Mieszkający od 2007 roku w Wielkiej Brytanii Sinaga polował na swoje ofiary, którymi w większości byli heteroseksualni mężczyźni, przed klubami nocnymi i barami w Manchesterze. Następnie 36-letni doktorant zwabiał ich do swojego mieszkania drinkami i darmowym noclegiem, a później podawał im pigułkę gwałtu (GHB), po połknięciu której mężczyźni tracili świadomość.

Reynhard Sinaga sporządzał dokumentację filmową i fotograficzną z wykorzystywania seksualnego swoich ofiar, która mieściła się na 250 płytach DVD. Samych zdjęć gwałciciel zrobił aż 300 tysięcy.

Policja prowadząca śledztwo w sprawie podejrzewa, że Sinaga działał przez 10 lat, jednak bardzo możliwe, że popełnił on więcej przestępstw seksualnych niż znalazło się w jego dokumentacji. Część z ofiar mężczyzny nawet nie wie, że została przez niego zgwałcona.

36-latek wpadł w 2017 roku, kiedy to mężczyzna, któremu podał pigułkę gwałtu, odzyskał świadomość w trakcie napaści i zaczął walczyć z Sinagą, a następnie wezwał policję. Prokuratura podała, że śledztwo prowadzone w sprawie Indonezyjczyka jest jednym z największych dotyczących przestępstw seksualnych w historii Wielkiej Brytanii.

Sprawę podzielono na cztery odrębne procesy. Pierwsze dwa zakończyły się latem 2018 i wiosną 2019 roku, w wyniku których Sinaga został skazany na dożywocie z możliwością warunkowego wyjścia po 20 latach. W poniedziałek z kolei wydano wyrok w sprawie 159 przestępstw seksualnych popełnionych przez 36-letniego doktoranta między styczniem 2015 a majem 2017 roku.

W uzasadnieniu wyroku sędzia Suzanne Goddard powiedziała, że zgadza się z określeniem jednej z ofiar Sinagi, która nazwała go „potworem”. Według Goddard gwałciciel wydawał się czasami „cieszyć procesem”.

Sinaga studiował socjologię na uniwersytecie w Manchesterze od sierpnia 2007 roku, a następnie w sierpniu 2012 roku rozpoczął studia doktoranckie na Leeds University z geografii człowieka, których nie skończył. 36-latek miał różne grupy znajomych.

Jedna z jego bliskich przyjaciółek, która zna go od 2013 roku, powiedziała, że sam dla siebie był „jak Piotruś Pan”, był „narcystyczny i w pewien sposób naiwny we wszystkim”. Uwielbiał robić sobie selfie i żył głównie w sieci umieszczając codziennie tam swoje zdjęcia. Ostatnie z nich zostało przez niego zamieszczone 1 lipca 2017 roku, dzień przed jego aresztowaniem.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. LichoNiespi 10.01.2020 14:41

    To nie prawda, ze to nie 12 dzielnych izraelitow zgwalcilo 1 brytyjke ale 1 brytyjka nie zgwalcila 12 izraelitow.

  2. tojazenn 10.01.2020 22:23

    @LichoNiespi hahaha:-) ten sarkazm… to zalosne ale jedynie upuszczenie cisnienia jakie tworzy zaklamanie tego swiata.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.