Dożywocie dla weganki, która zagłodziła dziecko na śmierć

Opublikowano: 01.09.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1089

Kulinarny terror w domu na Florydzie doprowadził do śmierci 18-miesięcznego dziecka. Sąd skazał właśnie 38-letnią wegankę na dożywocie, uznając ją winną śmierci syna. Niemowlę zmarło z głodu.

https://www.youtube.com/watch?v=ZyWESntOykU

Sheila O’Leary już w czerwcu usłyszała zarzut morderstwa pierwszego stopnia za śmierć swojego dziecka w 2019 roku. Weganka usłyszała w sumie sześć zarzutów, w tym znęcania się nad potomstwem i zaniedbania. Teraz sąd hrabstwa Lee na Florydzie wydał wyrok dożywocia. Mąż kobiety, 33-letni Ryan O’Leary, czeka w więzieniu na swój proces w sprawie tych samych zarzutów.

W śledztwie ustalono, że rodzina jadła tylko surowe owoce i warzywa, choć zmarły 18-miesięczny Ezra był także karmiony mlekiem matki. Dziecko ważyło niewiele ponad 7,5 kg, a więc blisko jedną trzecią mniej, niż powinien ważyć półtoraroczny chłopiec.

Gdy zmarł z wycieńczenia, był rozmiarów siedmiomiesięcznego dziecka – zapisano w policyjnym raporcie. Autopsja wykazała, że przyczyną zgonu były powikłania z powodu niedożywienia.

Wegańskie małżeństwo miało jeszcze dwójkę innych dzieci, w wieku trzech i pięciu lat, które również były niedożywione. Czwarte dziecko, 11-latek, wrócił do biologicznego ojca w wyniku wcześniejszych spraw sądowych.

Autor: Krystian Rusiniak
Na podstawie: TVP.info, MagnaPolonia.org
Źródło: MediaNarodowe.com

7

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Irfy 01.09.2022 16:27

    Karmiłbym ją jedną parówką dziennie. Do końca jej życia. A i to tylko dlatego, że na 100 g tatara wołowego byłoby mi szkoda pieniędzy. I dobrego mięsa też.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.