Dożywocie dla 2-latka za posiadanie „Biblii”

Opublikowano: 29.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 856

W mediach mainsteramowych pojawiła się informacja, że w Korei Północnej skazano 2-letnie dziecko (wraz z całą rodziną) na dożywocie za posiadanie „Biblii”. To prawda czy fejkowa propaganda?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 30.05.2023 08:35

    Nie wiem czy to prawda, ale Atorze napisz do ichniego sądu, że to była twoja wersja biblii z ufoludkami i że to się nie zalicza do chrześcijaństwa-i opowiedz co się dalej działo w twoim vlogu. Jak oni patrzą na Europę i Amerykę to oni nie opatrznie pojmują, że te zachowania są zaczerpnięte z Biblii, są w szoku po prostu- no ja tym sądom to się nie dziwię…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.