Dowód, że Barack Obama jest muzułmaninem

Opublikowano: 20.11.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 42

Im bliżej do końca kadencji 44 prezydenta Stanów Zjednoczonych, tym więcej Amerykanów uważa, że Barack Hussein Obama jest muzułmaninem. Najnowszy dowód wskazujący na to nosi on na palcu wskazującym lewej ręki. Jest to pierścień z wygrawerowanym napisem “Nie ma boga prócz Allaha”.

Fraza ta jest częścią zawołania “La ilaha illallah” z islamskiego wyznania wiary. Udało się to ustalić po wykonaniu zdjęć pozwalających zbliżenie pierścienia na palcu Obamy. Badacze z USA zwracają uwagę, że na pewno nie jest to po prostu obrączka ślubna, ponieważ są liczne zdjęcia dowodzące, że obecny prezydent Stanów Zjednoczonych nosił go jeszcze przed ślubem i potem po prostu wykorzystał go w 1992 roku podczas ślubu z Michele.

Islamscy uczeni poproszeni o wypowiedzenie się w kwestii tego niezwykłego odkrycia przyznają, że pierścień z częścią islamskiego wyznania wiary, szahady, dowodzi religijności noszącego go człowieka i zawierzenia swego życia Bogu.

Informacje na temat wyznania obecnego prezydenta USA pojawiają się przynajmniej tak samo często, jak kontrowersje z jego miejscem urodzenia, którym może być islamska Indonezja, a nie Hawaje. Obserwując rozwój wypadków na Bliskim Wschodzie za czasów rządów tego człowieka można uznać, że nie tylko pierścień, ale i cała jego polityka wygląda na skrajnie proislamską.

Coraz więcej osób twierdzi, że udawana walka z Al Kaidą, która de facto stała się sprzymierzeńcem Amerykanów w walce z szyitami na Bliskim Wschodzie, doprowadziła do powstania na terenie Syrii i Iraku barbarzyńskiego tworu zwanego Państwem Islamskim. Być może to wcale nie wypadek przy pracy, ale po prostu taki był cel muzułmanina wybranego dwukrotnie na stanowisko prezydenta USA.

Więcej zdjęć pierścienia Baracka Obamy na stronie WND.com

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Tylko dlaczego ten burrack zabija masowo wszystkich jak leci. I muzułmanów sunnitów (dronami w Afganie gdzie udaje zwalczanie talibów z kolei zabijając prawie samych cywili produkują ekstremistów) i wspiera ISIS udając, że z nimi walczy, żeby mordowali chrześcijan i innych muzułmanów? Jedyne co by wskazywało, że jest rzeczywiście muzułmaninem to fakt, że jest najbardziej znienawidzonym prezydentem USA w Izraelu, bo nie chce ruszać Iranu i obcina źródełko kasy i bomb reżimowi w Tel Awiwie.
Zwykliśmy mówić, że USA są wielkim przegranym na Bliskim Wschodzie. Być może wizerunek mają nie najlepszy ale z drugiej strony mają to co chce ich biznes zbrojeniowy a zatem: system jest zrównoważony, ponieważ strony wzajemnie się wyniszczają ale żadna nie może wygrać.
Sens tego tkwi w fakcie, że dla większości tych stron to właśnie USA dostarcza broń. USA, wytwarzając terrorystów wytwarza jednocześnie popyt na broń w Iraku, Afganie i Kurdom za ropę. Teraz niech się wyniszczają ale ważne jest kto im dostarcza do tego narzędzi. Ruscy ich drażnią bo chcą tę równowagę zachwiać.

skyhigh
Użytkownik
skyhigh

lord of the rings- ten jedyny by rządzić wszystkimi… niziołek taki :-)

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

A w drzewie jest u niewo Sara Poland chyba nie?

Youpidou
Użytkownik
Youpidou

@BrutulloF1
Dostarczanie broni z USA do “ISIS” jest trochę kosztowne, dobrze, że w pobliżu znajdują się bazy usa/nato na bliskim wschodzie – w razie jakiegokolwiek terroryzmu nas ocalą i będziemy spać spokojnie :)

http://www.veteransnewsnow.com/2015/02/09/515210paul-craig-roberts-is-interviewed-by-a-russian-magazine-on-washingtons-plan-for-ukraine-and-his-american-audience/

Do tego dochodzą opozycje Asada – które też są finansowane przez kraje sprzymierzone USA, nawet już tego nie kryją.

Chciałbym dodać, że nikt nie grozi Izrahellowi, a kraje muzułmańskie, które sąsiadują z Izrahellem są niszczone, bombardowane (Egipt, Palestyna, Syria, Libia, Irak) I ostatnio dochodzi Liban – dziwne, że jeszcze nic się w Jordanii nie dzieje? i stamtąd uchodźcy nie lgną do Arabii, gdzie musieliby pracować i dostosować się do ShariaLaw – gdzie groziłoby im kara śmierci (choć mieliby gdzie spać)
http://thefreethoughtproject.com/saudi-arabia-100000-empty-tents-ac-3-million-people-refugees/
Wolą uciec do Europy licząc na darmowe zielone (Anglia, Niemcy, Szwecja), bo ciocia ich zaprosiła. Wtedy wkroczą wszyscy z Izrahellem i kto wie, może jego terytorium się powiększy. Jeśli nie – kiedyś muzułmański kraj rzuci bombę na ten kraj a koszerni będą musieli uciekać do Ukrainy/Polski – tam gdzie nie będzie muzułmańskich imigrantów – dlatego z Polski tyle osób wyjechało, by było miejsce dla innym przybyszy.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Bujdy na kółkach.

Mężczyźnie muzułmaninowi nie wolno nosić ozdób ze złota (oraz ubrań z jedwabiu).

I tyle w temacie.

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Ja tam widzę napis: “Twoja stara siedzi na widowni w Fifie”

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

1. Ze zdjęcia widać że pierścień nie jest srebrny, platynowy, miedziany. Ma połysk złota, i jako że to prezydent, to z 99% pewnością można przyjąć że to złoto.

2. Pierścień na ręku to ozdoba zdefiniowana przez Proroka. Mężczyznom nie wolno nosić pierścieni, naszyjników kolczyków i innych ozdób ze złota. Pierścienie ze srebra z drogocennymi kamieniami nie są zakazane, Diademy, korony i inne też.

3. Rzekome treści, których nie widzę, a odrobinkę arabskiego znam, też są dyskusyjne.
Sami porównajcie:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16420768,Flaga_Panstwa_Islamskiego_zakazana_w_Holandii__Wladze.html

agama
Użytkownik

co to są iluminaci? Ktoś ich widział?