Dowód na „plandemię”? Nie chcą leku, chcą szczepionki!

Opublikowano: 20.12.2020 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2854

Doktor Włodzimierz Bodnar to dziś dość słynna postać. Od pewnego czasu leczy chorych na COVID-19 amantadyną i odnosi w tej materii sukcesy, wbrew zakazom rządowym.

Ministerstwo Zdrowia kierowane przez Adama Niedzielskiego zakazało używania amantadyny jako alternatywnej metody walki z koronawirusem. Zrobiono to bez konkretnych ekspertyz uzasadniających taki zakaz. Jednak ostatnie badania uczonych z Cambridge dowodzą, że dr Bodnar ma rację. Amantadyna działa w leczeniu COVID-19!

Naukowcy doszli do wniosku, że żaden z leczonych pacjentów po otrzymaniu amantadyny nie miał poważnych powikłań COVID-19. Może więc ona działać ochronnie! Dr Bodnar skrytykował prof. Krzysztofa Simona, który otrzymywał wsparcie swoich badań między innymi od Pfizera. Simon bardzo negatywnie wyrażał się o stosowaniu amantadyny.

Bodnar nie neguje szczepień, ale wskazuje niemniej skuteczną, a na pewno o wiele bezpieczniejszą drogę walki z pandemią. Jego zdaniem, gdyby od początku go słuchano i stosowano amantadynę, to „w ciągu miesiąca pandemia zostałaby opanowana”.

Tymczasem narasta presja na obywateli wszystkich krajów, w tym Polski, aby jednak przyjąć szczepionki, które wiążą się z ryzykiem, za które odpowiedzialności nie chcą wziąć zarówno producenci, jak i rządy.

Autorstwo: Marcin Kozera
Na podstawie: NCzas.com, MedOnet.pl
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 30, średnia ocena: 4,87 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
pikpok
Użytkownik
pikpok

I chce przeprowadzić własne, niezależne badania.
https://youtu.be/pAys6QJ_tQQ

kufel10
Użytkownik
kufel10

Ale jakie są objawy tej niby-choroby? To po cóż to leczyć, samo przejdzie. Ja o żadnym chorym konkretnie na to nie słyszałem ani takiego nei znam, ale znam takich, którzy w tym czasie umarli na choroby ukł. krążenia czy raka. To co ten bodnar leczy i w jakim celu?

kozik
Użytkownik
kozik

@Kufel10
Znajomi z biura trafili na OIOM z powodu świrusa. Ludzie młodzi, o dobrej kondycji, ale po prostu zabrakło im oddechu-zaczęli się dusić.
Świrus jest faktem, ale faktem są też fałszywie dodatnie testy:
https://youtu.be/Bkw2Pj-zCAk

Quidam
Użytkownik

Jest bardzo skuteczny lek na “covid-19″… to – Ivermectin

lekiem tym można wyleczyć, nawet ciężko chorych, a wszystkim innym zapewnia ochronę przez zarażeniem !!!

źródło w jęz. angielskim, USA

https://www.youtube.com/watch?v=fSL7sqOudoE

Dawid
Użytkownik
Dawid

Rany boskie, nie zauważyliście, że co 3 miesiące oni mają jakieś cudowne leki na koronawirusa? Teraz jest amantadyna, przedtem była chlorochilina, przedtem wlewy dożylne witaminy C, no kur.a co jeszcze? Jak można leczyć coś czego nie ma? Przecież to jest zwykłe naciąganie ludzi. Szkoda, że Ci cudotwórcy nie wymyślą leku na ludzką głupotę.

KubaD.
Użytkownik
KubaD.

Chlorochina dalej jest skuteczna tylko dziwnie niedostępna…

Quidam
Użytkownik

@Dawid – przestań siać dezinformację, jak ruski troll… naprawdę coś się dzieje, istnieją jakieś niewidzialne gołym okiem wirusy, fale e-m, które zabijają, szczególnie ludzi już chorych na inne choroby, tylko w Polsce zmarło ponad 50 tysięcy, i ciągle umierają, najczęściej pod respiratorami śmierci, sam znałem takich ludzi, którzy byli zdrowi, i nagle słyszę, że umarli, nagle, w ciągu kilku dni…

Quidam
Użytkownik

@kufel10 – “Ale jakie są objawy tej niby-choroby?”… bardzo ciężka niewydolność płuc, nie możesz oddychać samodzielnie, dusisz się … wtedy zabierają do szpitala, usypiają – wprowadzają w śpiączkę farmakologiczną, podłączają do respiratora “śmierci”, i powoli zabijają… większość ofiar umiera uśpionych pod respiratorami…

czy to jest wirus…? a może to jest choroba wywołana przez fale elektro-magnetyczne, tajnie i pod osłoną nocy stawianych wież 5G

czytałem o tym dobrych kilka miesięcy wcześniej, na początku tej “pandemii”, że fale elektro-magnetyczne potrafią zniszczyć płuca, podgrzewając je, i wywołując ciężką niewydolność, jak u kogoś kto wchodzi na bardzo wysoki szczyt góry bez maski i butli z tlenem

żyjemy w czasach, gdzie na naszych oczach dokonywane są na nas wszystkich najróżniejsze eksperymenty, jak w obozie śmierci w Auschwitz, i to na wielu płaszczyznach, wirusy, szczepionki, 5G, fale elektro-magnetyczne, smog, zanieczyszczona żywność, woda i powietrze, łamanie praw konstytucyjnych, łamanie praw obywatelskich, bożych i ludzkich