Donalda Tuska powinna spotkać kara śmierci

Opublikowano: 12.04.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 509

Ewa Stankiewicz, reżyserka i prezes Stowarzyszenia Solidarni 2010, zasugerowała w Telewizji Republika i w TVP Info, że Donalda Tuska powinna spotkać kara śmierci.

“Tusk jest jednym z największych winowajców w tej sprawie. Mówię o doprowadzeniu do katastrofy, o rozdzieleniu wizyt, o działaniach na szkodę polskiego prezydenta wspólnie z władzami Rosji, czyli dogadywaniu się z władzami Rosji ponad głową polskiego prezydenta. Ale mówię też o największej jego zbrodni, czyli zdradzeniu polskich interesów po katastrofie smoleńskiej” — powiedziała Ewa Stankiewicz.

“Tu powinna być zastosowana najsurowsza z możliwych kar, być może nawet specjalnie na tę okoliczność przywrócona w polskim prawie, dlatego że to jest taka zdrada interesów narodowych, z jaką nie mieliśmy do czynienia — jeśli chodzi o skalę — od czasów Targowicy” — oznajmiła Stankiewicz.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. sandvinik 12.04.2016 12:34

  no to może referendum narodowe?
  ciekawe jaka byłaby frekwencja i wyniki…

 2. hashi 12.04.2016 15:19

  Tusk tylko przybił pieczątkę dlaczego ma ginąć? Komorowski powinien zająć jego miejsce dowodził akcją.

 3. Piechota 12.04.2016 16:16

  Kara śmierci w Rzeczpospolitej jako najbardziej humanitarny najwyższy wymiar kary za zwyrodniałe zbrodnie i np. za zdradę ojczyzny lub działanie na jej szkodę!
  Referendum w sprawie przywrócenia kaesu na pewno miałoby dużą frekwencję.

 4. ZIWK 12.04.2016 18:02

  A w tej bajce są jednorożce?
  Bo ta pani powinna natychmiast zmienić dilera…
  @Piechota
  Pod murem postawiłbym podkuwetowych Andrzeja D. i Beatę Sz. – za świadome pogwałcenie Konstytucji RP.
  A czy za sprawstwo kierownicze poseł Jarosław K nie powinien zostać publicznie rozrywany końmi przed Sejmem?

 5. adambiernacki 12.04.2016 19:09

  Zarówno zdrada wysokiego urzędnika państwowego jak i przywłaszczenie sobie majątku narodowego powinno być karane publiczną egzekucją całej rodziny winowajcy włącznie z nim poprzez nabicie na pal. Takie jest moje zdanie. Gdyby jednak paskudy takie zdołały uciec powinny być specjalne struktury likwidacyjne w służbach o zasięgu globalnym. Tutaj mówiąc o Tusku i to w kontekście tylko tego oczywistego zabójstwa panią Stankiewicz poniosły nerwy i fantazja a unosi się przy tym zapach prowokacji. Sprawa winnych jest bowiem znacznie bardziej skomplikowana tak jak skomplikowana jest polityka zwłaszcza tak brudna jak w tej kolonii nadwiślańskiej.
  Ja tak bardzo chciałbym wierzyć w “służby” bardzo chciałbym wierzyć w ubeckich patriotów i w to, że od zawsze służby te nie są usiane wrogami jak baba drożdżowa rodzynkami.

 6. maciek 12.04.2016 21:46

  co za smuty podaje sputnik.ru? Oglądałem ten program w tvp info. Prowadzący zapytał reżyserkę czy Tusk powinien dostać karę śmierci? Dziennikarka nie odpowiedziała na to pytanie.

  Najwyraźniej rosyjski pracownik smutnika nie połapał się w dialogach.

  Gdyby na WM najpierw podawano źródło to ktoś czytałby wpisy ze smutnika?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.