Donalda Tuska powinna spotkać kara śmierci

Opublikowano: 12.04.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 6

Ewa Stankiewicz, reżyserka i prezes Stowarzyszenia Solidarni 2010, zasugerowała w Telewizji Republika i w TVP Info, że Donalda Tuska powinna spotkać kara śmierci.

“Tusk jest jednym z największych winowajców w tej sprawie. Mówię o doprowadzeniu do katastrofy, o rozdzieleniu wizyt, o działaniach na szkodę polskiego prezydenta wspólnie z władzami Rosji, czyli dogadywaniu się z władzami Rosji ponad głową polskiego prezydenta. Ale mówię też o największej jego zbrodni, czyli zdradzeniu polskich interesów po katastrofie smoleńskiej” — powiedziała Ewa Stankiewicz.

“Tu powinna być zastosowana najsurowsza z możliwych kar, być może nawet specjalnie na tę okoliczność przywrócona w polskim prawie, dlatego że to jest taka zdrada interesów narodowych, z jaką nie mieliśmy do czynienia — jeśli chodzi o skalę — od czasów Targowicy” — oznajmiła Stankiewicz.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
sandvinik
Użytkownik
sandvinik

no to może referendum narodowe?
ciekawe jaka byłaby frekwencja i wyniki…

hashi
Użytkownik
hashi

Tusk tylko przybił pieczątkę dlaczego ma ginąć? Komorowski powinien zająć jego miejsce dowodził akcją.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Kara śmierci w Rzeczpospolitej jako najbardziej humanitarny najwyższy wymiar kary za zwyrodniałe zbrodnie i np. za zdradę ojczyzny lub działanie na jej szkodę!
Referendum w sprawie przywrócenia kaesu na pewno miałoby dużą frekwencję.

ZIWK
Użytkownik

A w tej bajce są jednorożce?
Bo ta pani powinna natychmiast zmienić dilera…
@Piechota
Pod murem postawiłbym podkuwetowych Andrzeja D. i Beatę Sz. – za świadome pogwałcenie Konstytucji RP.
A czy za sprawstwo kierownicze poseł Jarosław K nie powinien zostać publicznie rozrywany końmi przed Sejmem?

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Zarówno zdrada wysokiego urzędnika państwowego jak i przywłaszczenie sobie majątku narodowego powinno być karane publiczną egzekucją całej rodziny winowajcy włącznie z nim poprzez nabicie na pal. Takie jest moje zdanie. Gdyby jednak paskudy takie zdołały uciec powinny być specjalne struktury likwidacyjne w służbach o zasięgu globalnym. Tutaj mówiąc o Tusku i to w kontekście tylko tego oczywistego zabójstwa panią Stankiewicz poniosły nerwy i fantazja a unosi się przy tym zapach prowokacji. Sprawa winnych jest bowiem znacznie bardziej skomplikowana tak jak skomplikowana jest polityka zwłaszcza tak brudna jak w tej kolonii nadwiślańskiej.
Ja tak bardzo chciałbym wierzyć w “służby” bardzo chciałbym wierzyć w ubeckich patriotów i w to, że od zawsze służby te nie są usiane wrogami jak baba drożdżowa rodzynkami.

maciek
Użytkownik

co za smuty podaje sputnik.ru? Oglądałem ten program w tvp info. Prowadzący zapytał reżyserkę czy Tusk powinien dostać karę śmierci? Dziennikarka nie odpowiedziała na to pytanie.

Najwyraźniej rosyjski pracownik smutnika nie połapał się w dialogach.

Gdyby na WM najpierw podawano źródło to ktoś czytałby wpisy ze smutnika?