Dokumenty Pfizera ujawniają różne skutki uboczne szczepienia

Opublikowano: 15.12.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2378

Dokumenty opublikowane przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA) ujawniają, że producent leków Pfizer odnotował prawie 160 000 niepożądanych reakcji na swoją „szczepionkę na COVID-19” w pierwszych miesiącach jej wprowadzenia.

Dokumenty zostały uzyskane przez grupę Public Health and Medical Professionals for Transparency, którzy złożyli wniosek do FDA o ich ujawnienie w ramach Ustawy wolności informacji (FOIA).

Pierwsza transza dokumentów ujawnia, że w lutym 2021 r., kiedy preparat terapii genowej Pfizera był wprowadzany na całym świecie w trybie nagłym, producent leków sporządził ponad 42 000 raportów dotyczących przypadków, w których szczegółowo opisano prawie 160 000 niepożądanych reakcji na „szczepienie”.

Reakcje te wahały się od łagodnych do ciężkich, a 1223 były śmiertelne. Większość tych opisów przypadków dotyczyła osób w wieku od 31 do 50 lat w Stanach Zjednoczonych.

Zgłoszono ponad 25 000 zaburzeń układu nerwowego, 17 000 zaburzeń mięśniowo-szkieletowych i tkanki łącznej oraz 14 000 zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Zgłoszono szereg różnych chorób autoimmunologicznych, wraz z niektórymi osobliwymi chorobami, w tym 270 „spontanicznych aborcji” oraz występowaniem opryszczki, epilepsji, niewydolności serca i udarów, wśród tysięcy innych.

Te działania niepożądane były wcześniej znane i wszystkie zostały zarejestrowane w bazie danych Centers for Disease Control and Prevention’s Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS), która od niedzieli prześledziła 3300 zgonów po zaszczepieniu szczepionką Pfizera.

Krytycy twierdzą, że niektórych z tych zgonów nie można jednoznacznie powiązać ze szczepieniem, podczas gdy inni twierdzą, że prawdziwa liczba zgonów i działań niepożądanych jest zaniżona.

FDA twierdzi, że opublikowanie wszystkich 451 000 stron, które wykorzystano do zatwierdzenia szczepionki Pfizera, może potrwać do 2096 roku.

W obliczu bardziej zakaźnego i najwyraźniej bardziej odpornego na szczepionki szczepu koronawirusa Omikron, rząd USA nadal reklamował szczepienia jako klucz do pokonania COVID-19. Tak samo zrobił dyrektor generalny Pfizer, Albert Bourla, który powiedział w środę, że może być potrzebna czwarta dawka szczepienia, aby utrzymać poziom odporności na wysokim poziomie.

Na podstawie: Paradyzja.com
Źródło: LegaArtis.pl

Komentarz „Wolnych Mediów”

Oczywiście, wszyscy propagandyści promujący preparaty zapominają, że niski poziom przeciwciał świadczy o zdrowiu a nie chorobie. Osoby zdrowe nie potrzebują dużej liczby przeciwciał – wystarczy im niewielka ilość, którą w każdej chwili organizm może zacząć produkować, gdy będą potrzebne do zwalczenia infekcji.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. gajowy 15.12.2021 13:32

    W przypadku tego wirusa przeciwciała są tylko czynnikiem wspomagającym, kluczowe są czynniki działające na poziomie komórkowym. Wynika to z tego, że ten wirus bardzo szybko wnika na poziom komórkowy (tak się tłumaczy jego wysoką zaraźliwość) a przeciwciała działają tylko w przestrzeni międzykomórkowej. Podobnie osocze ozdrowieców w praktyce działa bardzo słabo.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.