Dokument CIA może dowodzić istnienia nazistowskich UFO

Opublikowano: 27.04.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 6

Teorie o nazistowskich spodkach latających od lat funkcjonują w przestrzeni medialnej, mimo szyderstw ze strony mainstreamowej nauki. Poszlaką w tym kontekście na której skupimy się dzisiaj jest odtajniony dokument CIA, potwierdzający, że „UFO Hitlera” rzeczywiście istniało!

Według wydanego w 1953 roku dokumentu, naziści rzeczywiście pracowali nad prototypową technologią UFO. Informacji na ich temat udzielać miał niemiecki inżynier Georg Klein. Zgodnie z jego słowami: „Choć wiele osób uważa, że „latające spodki” to powojenne odkrycie, w rzeczywistości były w fazie planowania w niemieckich fabrykach samolotów już w 1941 r.”

Klein wyróżnił aż 2 rodzaje przygotowywanych pojazdów, rotacyjny, projektowany w Pradze oraz nierotacyjny, w niemieckim Breslau (obecnie polski Wrocław). Oba modele miały niemal dwukrotnie przekroczyć prędkość dźwięku. Na początku jedynym problemem na drodze rozwoju tej technologii miały być użyte materiały. Dopiero w roku 1945 naukowcom Rzeszy udało się pokonać to wyzwanie, a spodki przeznaczono do produkcji. Dokument o którym mowa znajduje się na oficjalnej stronie agencji CIA, a więc trudno zarzucić mu fałsz. Warto więc opowiedzieć nieco o tej niezwykłej technologii.

Cała historia rozpoczyna się od włoskiego eksperta ds. turbin, Giuseppe Belluzzo. Jego artykuł opisujący tajne technologie został opublikowany we włoskim dzienniku „Il Giornale d’Italia” 24–25 marca 1950 r. „[Różne] typy latających dysków były projektowane i badane w Niemczech i we Włoszech już w 1942 roku”.

Wkrótce po tym, gdy Belluzzo napisał o zaawansowanych turbinach, niemiecki naukowiec Rudolph Schriever przyznał, że opracowywał latające spodki w czasie istnienia III rzeszy. W wywiadzie dla niemieckiego magazynu „Der Spiegel” Schriever twierdził, że zaprojektował pojazd napędzany kołową płaszczyzną wirujących turbin o średnicy 15 metrów. Na myśl przychodzi tutaj słynny projekt tworzony przez firmę Avro Canada. Jeszcze w 1953 roku, ogłoszono bowiem produkcję pojazdu o nazwie VZ-9-AV Avrocar. Patrząc na jego prototypy, jest to nic innego jak latający spodek.

Powróćmy jednak do wspomnianego dokumentu CIA oraz postaci Georga Kleina. Wspominaliśmy już o 2 modelach UFO projektowanych jednocześnie. Zgodnie treścią dokumentu, operowały one na różnych regułach i rozwijano je też w innych miastach. Statek rozwijany we Wrocławiu przez inżyniera odpowiedzialnego za rakietę V-2 Richarda Miethe został przejęty przez Rosjan choć sam Miethe zbiegł do USA i ostatecznie podjął pracę we wspomnianej wcześniej firmie Avro.

Szczególnie interesująco brzmi opis modelu rozwijanego w Czechach. Zgodnie z treścią raportu, Klein był świadkiem jego lotu próbnego i na własne oczy widział gdy UFO wzbijało się w powietrze i przekroczyło wysokość 12 kilometrów w zaledwie 3 minuty. Rzekomo był on nawet w stanie przekraczać prędkość 4 tysięcy kilometrów na godzinę.

Teorie o niemieckich spodkach nie są niczym nowym. Według niektórych źródeł prace nad spodkami od wielu lat wykonywało Towarzystwo Vril, szukając inspiracji w mitach i historii na całym świecie, w tym w indyjskich Wedach. W tajnej bazie Riese, zlokalizowanej w Górach Sowich, mieli nawet pracować nad pierwszymi modelami latających pojazdów w kształcie dzwonów, zwanych też Haunebu. Czy to o nich opowiadał Georg Klein? Zgodnie z rozpowszechnianymi informacjami miały one operować przy wykorzystaniu rtęci, a więc może jest to 3 nieznany wcześniej typ nazistowskiego UFO?

W świetle tych wiadomości trudno nie myśleć o możliwych alternatywnych scenariuszach. Czy gdyby wojna trwała kilka miesięcy dłużej, niemiecka Wunderwaffe mogłaby odwrócić bieg wydarzeń? A może Klein próbował dla własnych celów oszukać agentów amerykańskiego wywiadu i zyskać tym sobie wstęp do USA? Wspomniany dokument jest publicznie dostępny pod tym linkiem i każdy może sam ocenić wartość tych informacji.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,40 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Arcetron
Użytkownik
Arcetron

Istnieją informacje o planach budowy statków powietrznych pionowego startu, ale to tylko plany które były niezrealizowane ze względu na brak podstawowych materiałów do budowy zwykłych samolotów. Nazistom nie udało się wybudować ani jednego Hanebu.
Wiadomo jak funkcjonuje agencja CIA, dezinformacja i przewaga psychologiczna.
Te niby odtajnione informacje o Niemieckich UFO to ile w tym prawdy ? Te informacje miały posłużyć do wpłynięcia na Kongres Amerykański w celu pozyskania dodatkowych funduszy operacyjnych , strasząc ze istnieje jakieś zagrożenie .

Po zakończeniu II wojny światowej w projekcje “Spinacz” Amerykanie pozyskali duży zastrzyk inżynierów nazistowskich którzy ze współpraca i dofinansowaniem armi amerykańskiej budowali to co nie ukończyli w Niemczech nazistowskich.
Dzieki temu miedzy innymi amerykanie dolecieli do Księżyca za sprawa silnika projektowanego do Rakiety V-2 .Były tez tajne projekty “Die Glocke”