Dokładka – Śladami mentora za zyskiem z ropy

Opublikowano: 08.04.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 850

Odcinek poświęcony specjalnym predyspozycjom psychologicznym. Niezbędnym do osiągnięcia spektakularnych i globalnych sukcesów w świecie globalnej finansjery i czarnej ropy gdzie z zainwestowanego 1 dolara zarabia się 100 dolarów. Tym razem mało o biznesie, zdecydowanie więcej o tym, jak powinniśmy myśleć żeby osiągnąć sukces, jakie cechy w sobie rozwijać. Jest tez o tym, dlaczego od 100 lat jest już za późno na inwestycje w Iraku. Wszystko to razem z dobrymi radami mentora tego odcinka czyli samego J. D. Rockefellera. Śmierdząca, lepka, ciągnąca się jak asfalt i ociekająca petroleum historia…

Źródło: Radio Na Fali
Premiera w RWM: 22.03.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.