Dokładka – Najlepsza jakość

Opublikowano: 20.09.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2485

Bo jakość musi być koniecznie najlepsza, szczególnie jeśli to jedyna rzecz, jaka nam została. Trzeba uważnie inwestować w przyszłość, żeby przez przypadek nie wpaść w pułapkę. Trzeba inwestować w jakość dookoła siebie, czyli w tą martwą naturę, tak by moc grzać się blaskiem sławy nieżyjących już malarzy. Wzruszyć się raz na jakiś czas i zaprezentować swoją wrażliwość na niesprawiedliwości tego świata. Ale tak zaprotestować, żeby dobrze na tym zainwestować, bo wiadomo że jakość też musi mieć swoją przyszłość, a wszystko kosztuje. Bo im więcej ta zabawa kosztuje, tym większa jest jakość i estetyka tej ofiary z ludzi na chwale bilonu z Babilonu.

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 06.09.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.