Dokładka – Jeszcze lepszy nowy świat

Opublikowano: 24.06.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2115

Ten odcinek audycji poświęcony jest wierze, którą wyznają kapłani współczesnego świata finansjery. Banksterzy i maklerzy też mają swoją religijną teologię i święta księgę w której opisane są wszystkie święte zasady. Chcecie wiedzieć, jaką książkę powinniście mieć na swoim biurku w nowym gabinecie? Chcecie poznać tajną ideologie banksterów i inwestorów giełdowych? Jak zbudować jeszcze lepszy i jeszcze bardziej wspanialszy świat?

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 14.06.015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.