Dokładka – Jeszcze lepszy nowy świat

Opublikowano: 24.06.2015 | Kategorie: Audycje

Ten odcinek audycji poświęcony jest wierze, którą wyznają kapłani współczesnego świata finansjery. Banksterzy i maklerzy też mają swoją religijną teologię i święta księgę w której opisane są wszystkie święte zasady. Chcecie wiedzieć, jaką książkę powinniście mieć na swoim biurku w nowym gabinecie? Chcecie poznać tajną ideologie banksterów i inwestorów giełdowych? Jak zbudować jeszcze lepszy i jeszcze bardziej wspanialszy świat?

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 14.06.015

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.